Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Quick Save 1356

Cardi / 2017-04-19 / Inne
Komuś zdecydowanie za dobrze wyszedł taniec zimy, trochę dziwnie się czuję odkręcając kaloryfery w środku wiosny (nie, żeby coś to pomagało, idea "sezonu grzewczego" ma się doskonale, więc kiedy było +10 w grudniu, wtedy nie dało się dotknąć bez oparzenia). Wyjście na zewnątrz wydaje się zadaniem ponad siły, bo nawet nie wiadomo co tam tak naprawdę pada. Słabo to widzę, gdzie mój pledzik i ciepła herbatka!?

Dla odmiany wideo okolicznościowe:



Promocje:

Steam: Subnautica (-50%), Starpoint Gemini 1 i 2 (-85%), SOMA (-66%), Layers of Fear: Masterpiece Edition (-60%), STALKER: Call of Pripyat (-70%), Insurgency (-50%)
Gamersgate: trwa wiosenna wyprzedaż, dziś m.in. gry wydawnictwa Bandai Namco, Bethesdy, 1C, THQ Nordic oraz serie STALKER, Saints Row, Assassin's Creed, Cossack a także Master of Orion, Stasis czy Broken Age
GoG.com: wyprzedaż do -75%: serie Deus Ex, Hitman, Hiperdimension Neptunia, Legacy of Kain i wiele innych; darmowe Inside w przypadku kupna pre-orderu The Little Nighmares
cdp.pl: gry Electronic Arts od 49,99zł
muve.pl: zniżki na gry Electronic Arts
Origin: darmowa Syberia II
Humble Store: Humble Wild Frontier Bundle

Quick Save 1356 - Obraz 1

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-10-19 / Inne Quick Save 1539 / Zazwyczaj we wstępie do QS wymieniam tytuły w które gram, ale tym razem wymienię te, w które obecnie NIE GRAM: South Park: Fractured But Whole, The Evil Within 2 ani ELEX, a wkrótce zapewne ...
2017-10-19 / Gry i programy Ogr jest wielki, ogr jest zły, ogr ma bardzo wielkie kły / Jak zauważył Cardi - i zresztą nie tylko on - Extinction wygląda jak nieślubne dziecko poczęte przez anime Attack On Titan i kultową w niektórych kręgach grę Shadow of the Colossus.
2017-10-19 / Gry i programy Chaos opanuje Vermintide 2 / Ekipa Fatshark ujawniła więcej szczegółów dotyczących sequela bardzo dobrego sieciowego co-opa, Warhammer: End Times - Vermintide.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama