Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Quick Save 1358

OsaX Nymloth / 2017-04-21 / Inne
Ave!
Nawet jeśli nie jesteście fanami gier surwiwalowych i alergicznie reagujecie na kolejne klony gier typu The Forest, czy The Culling, to i tak miejcie oko na P.A.M.E.L.Ę. - po kilku godzinach spędzonych w Edenie jestem skłonny uznać, że może to być czarny koń całego roku. Więcej o tym, czym w ogóle jest ta produkcja i czemu mam tak wielkie nadzieje z nią związane odkryjecie w nadal gorącej zapowiedzi.
Promocje na dziś

Bundle Stars
- znajome zestawy, a wśród nich np. Killing Floor za 0.89€, komplet STALKER-ów za 8.49€, Total War: Attila za 9.59€, czy też pierwszy Styx za 7.49€

GamersGate
- Ori and the Blind Forest - 42.32 zł
- tanie gry od Bethesdy - np. Wolfenstein: The Old Blood za 43.16 zł lub Dishonored Definitive Edition za 43.16 zł
- Rocksmith 2014 Remastered - 31.77 zł
- trwa również promocja na gry od GSC Game World
- i na gry od Atari. Jakby ktoś potrzebował. Chyba?
- ciekawiej jest na wyprzedaży od THQ Nordic
- i jeszcze na dokładkę Warner Bros.

GOG
- darmowe Saints Row II i nie tylko, podczas wyprzedaży gier od Deep Silver

Humble Bundle
- zestaw surwiwalowy oraz strategii 4X - sami wybierzcie, co preferujecie ;)

Origin
- darmowa Syberia II

Steam
- tutaj również promocja na markę Saints Row

Quick Save 1358 - Obraz 1

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-10-19 / Inne Quick Save 1539 / Zazwyczaj we wstępie do QS wymieniam tytuły w które gram, ale tym razem wymienię te, w które obecnie NIE GRAM: South Park: Fractured But Whole, The Evil Within 2 ani ELEX, a wkrótce zapewne ...
2017-10-19 / Gry i programy Ogr jest wielki, ogr jest zły, ogr ma bardzo wielkie kły / Jak zauważył Cardi - i zresztą nie tylko on - Extinction wygląda jak nieślubne dziecko poczęte przez anime Attack On Titan i kultową w niektórych kręgach grę Shadow of the Colossus.
2017-10-19 / Gry i programy Chaos opanuje Vermintide 2 / Ekipa Fatshark ujawniła więcej szczegółów dotyczących sequela bardzo dobrego sieciowego co-opa, Warhammer: End Times - Vermintide.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama