Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Far Cry 5 oficjalnie zapowiedziane... i na razie tyle

Cardi / 2017-05-16 / Gry i programy
Ilość pogłosek dotycząca Far Cry 5 okazała się too damn high, dlatego też Ubisoft jeszcze przed E3 zdecydował się oficjalnie ogłosić tę produkcję. Na razie jednak obyło się bez fajerwerków, bowiem wiadomość ograniczyła się do informacji na Twitterze oraz zapytania "czy jesteście gotowi?". Nieco osłody wprowadza punchline: pierwszy komentarz brzmi "to zależy".

Far Cry 5 oficjalnie zapowiedziane... i na razie tyle - Obraz 1


Na pocieszenie mamy obietnicę kolejnych update'ów w przyszłości - zobaczymy, czy nastąpi to jeszcze przed E3, czy nie. W każdym razie plotki o przeniesieniu akcji gry na Dziki Zachód brzmią bardzo kusząco i mam nadzieję, że się potwierdzą.

[źródło: Ubisoft]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-09-25 / Inne Raport Komisji Europejskiej: nie ma dowodów, że piractwo powoduje spadek sprzedaży gier / To, co pewnie wielu z Was już podejrzewało (a i niektóre studia poszły tą drogą) teraz potwierdziło się w badaniach statystycznych: w opublikowanym przez Komisję Europejską 307-stronicowym ...
2017-09-25 / Inne Twórcy Everyone's Gone to the Rapture zamykają studio - ale tylko na jakiś czas / Chinese Room, ekipa znana z "symulatorów chodzenia", postanowiła chwilowo zgasić światło i rozpuścić zespół.
2017-09-25 / Inne Quick Save 1515 / Ave! :( I już po weekendzie. Nowy tydzień ma jednak dwa plusy: primo, to ostatnie dni września. O ile można to uznać za jakiś plus.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama