Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Far Cry 5 oficjalnie zapowiedziane... i na razie tyle

Cardi / 2017-05-16 / Gry i programy
Ilość pogłosek dotycząca Far Cry 5 okazała się too damn high, dlatego też Ubisoft jeszcze przed E3 zdecydował się oficjalnie ogłosić tę produkcję. Na razie jednak obyło się bez fajerwerków, bowiem wiadomość ograniczyła się do informacji na Twitterze oraz zapytania "czy jesteście gotowi?". Nieco osłody wprowadza punchline: pierwszy komentarz brzmi "to zależy".

Far Cry 5 oficjalnie zapowiedziane... i na razie tyle - Obraz 1


Na pocieszenie mamy obietnicę kolejnych update'ów w przyszłości - zobaczymy, czy nastąpi to jeszcze przed E3, czy nie. W każdym razie plotki o przeniesieniu akcji gry na Dziki Zachód brzmią bardzo kusząco i mam nadzieję, że się potwierdzą.

[źródło: Ubisoft]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-07-24 / Gry i programy Nowy teaser Crackdown 3 potwierdza udział Terry'ego Crewsa / Zgodnie z zapowiedziami Terry Crews (u nas znany chyba głównie z Expendables/Niezniszczalnych) pojawi się w ramach Crackdown 3, a to w roli komandora Jacksona.
2017-07-24 / Gry i programy Shadow of War nie rzuci mrocznego cienia na Wasze pecety / Poznaliśmy wymagania drugiej odsłony przygód Taliona w świecie Śródziemia - dobra wieść jest taka, że będzie można odpalić grę nawet nie posiadając Komputera Mocy.
2017-07-24 / Inne Quick Save 1452 / Gdyby ktoś na kanwie ostatnich wydarzeń politycznych oparł fabułę gry, to by go wyśmiano jako mitomana i odżegnywano od realizmu.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama