Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Mam nadzieję, że nie oczekiwaliście też niczego szczególnego od oficjalnej zapowiedzi Assassin's Creed?

Cardi / 2017-05-16 / Gry i programy
Ubisoft wyraźnie szykuje amunicję na E3, teraz tylko podając do wiadomości czego się spodziewać od ich konferencji, która odbędzie się o godzinie 22 w dniu 12 czerwca. Oprócz wspomnianego w poprzednim newsie Far Cry 5 możemy także spodziewać się (rebootu?) Assassin's Creed, oraz, najprawdopodobniej, również The Crew 2.

Mam nadzieję, że nie oczekiwaliście też niczego szczególnego od oficjalnej zapowiedzi Assassin's Creed? - Obraz 1


Miejmy nadzieję, że pojawi się też już parę razy przekładany sequel South Park: A Stick of Truth. Pewnie wspomni też co nieco o swoim wsparciu Switcha, nowej konsoli Nintendo. Czy jednak samo Assassin's Creed okaże się osadzone w starożytnym Egipcie? Faraonowie nie mieliby nic przeciwko.

[źródło: Ubisoft]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-07-21 / Sprzęt Nintendo pracuje nad N64 Classic Mini? / Gdy pojawiły się informacje o tym, że Nintendo opatentowało kontroler do N64, w sieci zawrzało - czyżby był to zwiastun wypuszczenia nowej wersji tej kultowej konsoli? Biorąc pod uwagę ...
2017-07-21 / Inne Raport finansowy Microsoftu wskazuje, że sytuacja firmy jest stabilna / Dobrozła wiadomość dla Microsoftu (albo zładobra): jak pokazuje raport budżetowy za rok fiskalny 2017, amerykańska firma radzi sobie całkiem nieźle, lekko poprawiając wyniki w wielu ...
2017-07-21 / Inne Quick Save 1449 / Ave! Dzisiaj szybciutki Quick Save - powód prozaiczny. Po prostu boję się, że w każdej chwili może paść źródło życia, czyli Internet. Albo prąd.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama