Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Mam nadzieję, że nie oczekiwaliście też niczego szczególnego od oficjalnej zapowiedzi Assassin's Creed?

Cardi / 2017-05-16 / Gry i programy
Ubisoft wyraźnie szykuje amunicję na E3, teraz tylko podając do wiadomości czego się spodziewać od ich konferencji, która odbędzie się o godzinie 22 w dniu 12 czerwca. Oprócz wspomnianego w poprzednim newsie Far Cry 5 możemy także spodziewać się (rebootu?) Assassin's Creed, oraz, najprawdopodobniej, również The Crew 2.

Mam nadzieję, że nie oczekiwaliście też niczego szczególnego od oficjalnej zapowiedzi Assassin's Creed? - Obraz 1


Miejmy nadzieję, że pojawi się też już parę razy przekładany sequel South Park: A Stick of Truth. Pewnie wspomni też co nieco o swoim wsparciu Switcha, nowej konsoli Nintendo. Czy jednak samo Assassin's Creed okaże się osadzone w starożytnym Egipcie? Faraonowie nie mieliby nic przeciwko.

[źródło: Ubisoft]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-05-29 / Gry i programy Czyżby From Software przygotowywało azteckie Dark Souls? / Tak, dobrze przeczytaliście ten przymiotnik przed "Dark Souls" - według przecieków na Forum Którego Nazwy Nie Wolno Wymiawiać, nowa produkcja studia From Software jest utrzymana w stylistyce ...
2017-05-29 / Gry i programy Zgadnijcie jakiej jeszcze gry nie uświadczymy na E3 / Co jest gorsze od częstochowskiego rymu w tytule (i od robaczka w jabłuszku)? Nieobecność Shenmue III na targach E3, oto co.
2017-05-29 / Gry i programy Square Enix przenosi całość produkcji remake'u FFVII do własnych studiów / Hej, nawet Cloud był outsource'owanym żołnierzem (a nawet ŻOŁNIERZEM), więc czemu nie wysłać produkcji remake'u jego gry do innych studiów? Najwyraźniej tak właśnie myślało Square Enix, ale ...
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama