Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Ubisoft chwali się rekordami serii Tom Clancy

OsaX Nymloth / 2017-05-17 / Inne
Ujawniony raport finansowy francuskiego giganta to nie tylko informacje na temat planowanych premier oraz tego, czego możemy się spodziewać za niecały miesiąc na E3, ale również trochę danych statystycznych. Wśród nich można dojrzeć chociażby to, że seria gier sygnowanych - mniejsza z tym, czy z sensem - nazwiskiem Toma Clancy'ego może pochwalić się niezłą popularnością.

Ubisoft chwali się rekordami serii Tom Clancy - Obraz 1


Jak informuje Ubisoft, dzięki kilku dużym premierom w ostatnich kilku latach łączna liczba graczy zarejestrowanych i grających w gry "Tomka Klaksona" przekroczyła barierę 44 milionów. Tylko w ciągu ostatniego półrocza liczba graczy wzrosła o 150%, co firma zawdzięcza oczywiście dobrej formie Rainbow Six Siege, The Division oraz najnowszego Ghost Recon: Wildlands.

To właśnie ta ostatnia produkcja pozostaje póki co najlepiej sprzedającą się grą firmy w tym roku. Drugie miejsce przypada For Honor.


[źródło: vg247.com]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-05-29 / Gry i programy Czyżby From Software przygotowywało azteckie Dark Souls? / Tak, dobrze przeczytaliście ten przymiotnik przed "Dark Souls" - według przecieków na Forum Którego Nazwy Nie Wolno Wymiawiać, nowa produkcja studia From Software jest utrzymana w stylistyce ...
2017-05-29 / Gry i programy Zgadnijcie jakiej jeszcze gry nie uświadczymy na E3 / Co jest gorsze od częstochowskiego rymu w tytule (i od robaczka w jabłuszku)? Nieobecność Shenmue III na targach E3, oto co.
2017-05-29 / Gry i programy Square Enix przenosi całość produkcji remake'u FFVII do własnych studiów / Hej, nawet Cloud był outsource'owanym żołnierzem (a nawet ŻOŁNIERZEM), więc czemu nie wysłać produkcji remake'u jego gry do innych studiów? Najwyraźniej tak właśnie myślało Square Enix, ale ...
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama