Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Ubisoft chwali się rekordami serii Tom Clancy

OsaX Nymloth / 2017-05-17 / Inne
Ujawniony raport finansowy francuskiego giganta to nie tylko informacje na temat planowanych premier oraz tego, czego możemy się spodziewać za niecały miesiąc na E3, ale również trochę danych statystycznych. Wśród nich można dojrzeć chociażby to, że seria gier sygnowanych - mniejsza z tym, czy z sensem - nazwiskiem Toma Clancy'ego może pochwalić się niezłą popularnością.

Ubisoft chwali się rekordami serii Tom Clancy - Obraz 1


Jak informuje Ubisoft, dzięki kilku dużym premierom w ostatnich kilku latach łączna liczba graczy zarejestrowanych i grających w gry "Tomka Klaksona" przekroczyła barierę 44 milionów. Tylko w ciągu ostatniego półrocza liczba graczy wzrosła o 150%, co firma zawdzięcza oczywiście dobrej formie Rainbow Six Siege, The Division oraz najnowszego Ghost Recon: Wildlands.

To właśnie ta ostatnia produkcja pozostaje póki co najlepiej sprzedającą się grą firmy w tym roku. Drugie miejsce przypada For Honor.


[źródło: vg247.com]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-09-26 / Inne Quick Save 1516 / Ave! Serio? Po tylu latach człowiek się dowiaduje czegoś, czego nawet nie podejrzewał! NPC-e w pierwszym Half-Life miały "zmysł" węchu! Powiedźcie mi, że to jakiś żart i ktoś po prostu grę ...
2017-09-26 / Gry i programy Nowy zwiastun Yakuza Kiwami 2 sprawia, że bardzo chcę rozumieć japoński / Niespełna miesiąc po oficjalnym potwierdzeniu przez Segę faktu powstawania Yakuza Kiwami 2, możemy pozwolić naszym zmysłom wzroku i słuchu nacieszyć się nowym zwiastunem fabularnym.
2017-09-26 / Gry i programy Bannermen chce przywrócić blask staroszkolnym RTS-om / Age of Empires, WarCraft, StarCraft i całe mnóstwo innych, klasycznych RTS-ów - kto z łezką w oku wspomina setki godzin spędzone na potyczkach ze Sztuczną Inteligencją, epickie kampanie, czy ...
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama