Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Zasiądź za sterami Evy!

OsaX Nymloth / 2017-05-17 / Inne
Marzyliście kiedyś, aby zasiąść za sterami wielkiego mecha? Albo o tym, aby wyrzucić Shinjiego z kokpitu Evy i samemu pilotować robota w walce z ewangelicznym zagrożeniem dla ludzkości? A może po prostu jesteście ciekawi, jak to byłoby znaleźć się za sterami bojowego robota kroczącego? Jeśli tak, to mam dla Was jedną radę.

Zasiądź za sterami Evy! - Obraz 1


Rezerwujcie bilety i hotel na letnią wizytę w Tokyo. Tam właśnie Bandai Namco zamierza stworzyć Evangelion VR: The Soul's Seat w specjalnie desygnowanej lokacji nazwanej VR Zone. O projekcie póki co wiemy tyle, że łącznie aż trójka pilotów będzie musiała wspólnymi siłami powstrzymać atak dziesiątego anioła, Zeruela.Japończycy obiecują doprasowany i starannie odwzorowany kokpit z mnóstwem funkcji.


[źródło: vg247.com]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-07-24 / Gry i programy Nowy teaser Crackdown 3 potwierdza udział Terry'ego Crewsa / Zgodnie z zapowiedziami Terry Crews (u nas znany chyba głównie z Expendables/Niezniszczalnych) pojawi się w ramach Crackdown 3, a to w roli komandora Jacksona.
2017-07-24 / Gry i programy Shadow of War nie rzuci mrocznego cienia na Wasze pecety / Poznaliśmy wymagania drugiej odsłony przygód Taliona w świecie Śródziemia - dobra wieść jest taka, że będzie można odpalić grę nawet nie posiadając Komputera Mocy.
2017-07-24 / Inne Quick Save 1452 / Gdyby ktoś na kanwie ostatnich wydarzeń politycznych oparł fabułę gry, to by go wyśmiano jako mitomana i odżegnywano od realizmu.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama