Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Quick Save 1384

OsaX Nymloth / 2017-05-17 / Inne
Ave!
Wiesz, że tydzień się dłuży, kiedy siedzisz w pracy już od pięciu godzin, spoglądasz na zegarek i okazuje się, że minęło tylko dziesięć minut. W tym zaś czasie zdążyłeś kilka razy pomyśleć o powrocie do domu i zagraniu w Prey. Albo w The Surge. Albo w Dawn of War III. Albo o jednej spośród miliona gier odłożonych "na później". Serio 2017, dostarczasz na razie na potęgę. Tak trzymaj! Chyba.
Promocje na dziś

Bundle Stars
- standardowe zestawy, które dobrze znamy. Alan Wake za 2.79€, seria F.E.A.R. za 4.,99€, Shadow of War za 4.99€

GamersGate
- taniej również seria Sniper Ghost Warrior. Przypadkowo, na pewno! ;)
- gry od 2K również taniej, w tym serie Civilization, Mafia, XCOM, Borderlands i nie tylko

GOG
- Erador - gry z cyklu taniej np. Masters of the Broken World za 2.89€
- weekly sale, a tam trochę mniej znanych produkcji: Shardlight, Technobabylon, Earthlock i sporo innych

Humble Bundle
- tinybuild Bundle, czyli sterta rozmaitych indyków.
- Spring Sale - wiadomo, o co chodzi ;)

Origin
- Syberia II za darmo

Steam
- seria Command & Conquer (w tym Red Alert) taniej! Klasyka, jak nie znacie to... poznajcie ;)
- Salt and Sanctuary - 10.79€
- Crusader Kings II - 9.99€

Quick Save 1384 - Obraz 1

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-05-29 / Gry i programy Czyżby From Software przygotowywało azteckie Dark Souls? / Tak, dobrze przeczytaliście ten przymiotnik przed "Dark Souls" - według przecieków na Forum Którego Nazwy Nie Wolno Wymiawiać, nowa produkcja studia From Software jest utrzymana w stylistyce ...
2017-05-29 / Gry i programy Zgadnijcie jakiej jeszcze gry nie uświadczymy na E3 / Co jest gorsze od częstochowskiego rymu w tytule (i od robaczka w jabłuszku)? Nieobecność Shenmue III na targach E3, oto co.
2017-05-29 / Gry i programy Square Enix przenosi całość produkcji remake'u FFVII do własnych studiów / Hej, nawet Cloud był outsource'owanym żołnierzem (a nawet ŻOŁNIERZEM), więc czemu nie wysłać produkcji remake'u jego gry do innych studiów? Najwyraźniej tak właśnie myślało Square Enix, ale ...
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama