Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Quick Save 1384

OsaX Nymloth / 2017-05-17 / Inne
Ave!
Wiesz, że tydzień się dłuży, kiedy siedzisz w pracy już od pięciu godzin, spoglądasz na zegarek i okazuje się, że minęło tylko dziesięć minut. W tym zaś czasie zdążyłeś kilka razy pomyśleć o powrocie do domu i zagraniu w Prey. Albo w The Surge. Albo w Dawn of War III. Albo o jednej spośród miliona gier odłożonych "na później". Serio 2017, dostarczasz na razie na potęgę. Tak trzymaj! Chyba.
Promocje na dziś

Bundle Stars
- standardowe zestawy, które dobrze znamy. Alan Wake za 2.79€, seria F.E.A.R. za 4.,99€, Shadow of War za 4.99€

GamersGate
- taniej również seria Sniper Ghost Warrior. Przypadkowo, na pewno! ;)
- gry od 2K również taniej, w tym serie Civilization, Mafia, XCOM, Borderlands i nie tylko

GOG
- Erador - gry z cyklu taniej np. Masters of the Broken World za 2.89€
- weekly sale, a tam trochę mniej znanych produkcji: Shardlight, Technobabylon, Earthlock i sporo innych

Humble Bundle
- tinybuild Bundle, czyli sterta rozmaitych indyków.
- Spring Sale - wiadomo, o co chodzi ;)

Origin
- Syberia II za darmo

Steam
- seria Command & Conquer (w tym Red Alert) taniej! Klasyka, jak nie znacie to... poznajcie ;)
- Salt and Sanctuary - 10.79€
- Crusader Kings II - 9.99€

Quick Save 1384 - Obraz 1

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-09-26 / Gry i programy Nowy zwiastun SW: Battlefront 2 opisuje bogactwo gry i podaje wymagania sprzętowe / Jeśli jeszcze macie jakieś wątpliwości co do zawartości Star Wars: Battlefront 2, to nie zwlekajcie dłużej, tylko odpalajcie nowy zwiastun - wyjaśnia on bowiem niemal wszystko, co znajdziecie ...
2017-09-26 / Inne Quick Save 1516 / Ave! Serio? Po tylu latach człowiek się dowiaduje czegoś, czego nawet nie podejrzewał! NPC-e w pierwszym Half-Life miały "zmysł" węchu! Powiedźcie mi, że to jakiś żart i ktoś po prostu grę ...
2017-09-26 / Gry i programy Nowy zwiastun Yakuza Kiwami 2 sprawia, że bardzo chcę rozumieć japoński / Niespełna miesiąc po oficjalnym potwierdzeniu przez Segę faktu powstawania Yakuza Kiwami 2, możemy pozwolić naszym zmysłom wzroku i słuchu nacieszyć się nowym zwiastunem fabularnym.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama