Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Wycięty członek drużyny wraca do Tides of Numenera wraz z wieloma zmianami

Cardi / 2017-05-17 / Gry i programy
Nowy patch do znakomitego Torment: Tides of Numenera przywraca jednego z zapowiadanych w czasie procesu produkcji członków drużyny, który jednak ostatecznie został wycięty z ostatecznej wersji: Ooma, zwanego też Zabawką.

Oprócz tego w łatce 1.1.0 znajdzie się również Voluminous Codex, zawierający mnóstwo informacji ze świata gry, dodane również zostaną dwa poziomy rozwoju postaci (piąty i szósty), przez co nie wymaksuje się levelu w 2/3 gry ;)

Wycięty członek drużyny wraca do Tides of Numenera wraz z wieloma zmianami - Obraz 1


Poza wyżej wymienionymi zmianami, nowinki czekają także w ramach obsługi ekwipunku czy samych kryzysów, poprawiono również sporo bugów i niedoróbek. Jeśli potrzebowaliście motywacji do drugiego podejścia do nowego Tormenta, to właśnie je znaleźliśćie ;)

[źródło: InXile]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-11-18 / Gry i programy Na Steamie znienacka pojawiło się nowe rozszerzenie do Titan Quest - Ragnarok / Od pierwszego i ostatniego rozszerzenia do Titan Quest minęło dziesięć lat, więc nikt chyba nie spodziewał się tego, że nagle pojawi się kolejne - a jednak tak się stało! Według mitologii ...
2017-11-18 / Gry i programy Nowy trailer z Ni no Kuni 2 pokazuje, że rozgrywka będzie równie śliczna jak w poprzedniczce / Ni no Kuni było jednym z tych nielicznych tytułów "od lat pięciu do stu pięciu", więc wielu czeka z niecierpliwością na - przełożoną już - premierę sequela.
2017-11-18 / Inne Quick Save 1569 / Z jakiegoś powodu ubzdurało mi się, że tegoroczny Czarny Piątek był wczoraj, więc byłem pozytywnie zaskoczony brakiem zbiorowej histerii - o losie! Cała kampania superkonsumpcjonizmu dopiero ...
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama