Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Wycięty członek drużyny wraca do Tides of Numenera wraz z wieloma zmianami

Cardi / 2017-05-17 / Gry i programy
Nowy patch do znakomitego Torment: Tides of Numenera przywraca jednego z zapowiadanych w czasie procesu produkcji członków drużyny, który jednak ostatecznie został wycięty z ostatecznej wersji: Ooma, zwanego też Zabawką.

Oprócz tego w łatce 1.1.0 znajdzie się również Voluminous Codex, zawierający mnóstwo informacji ze świata gry, dodane również zostaną dwa poziomy rozwoju postaci (piąty i szósty), przez co nie wymaksuje się levelu w 2/3 gry ;)

Wycięty członek drużyny wraca do Tides of Numenera wraz z wieloma zmianami - Obraz 1


Poza wyżej wymienionymi zmianami, nowinki czekają także w ramach obsługi ekwipunku czy samych kryzysów, poprawiono również sporo bugów i niedoróbek. Jeśli potrzebowaliście motywacji do drugiego podejścia do nowego Tormenta, to właśnie je znaleźliśćie ;)

[źródło: InXile]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-05-29 / Gry i programy Czyżby From Software przygotowywało azteckie Dark Souls? / Tak, dobrze przeczytaliście ten przymiotnik przed "Dark Souls" - według przecieków na Forum Którego Nazwy Nie Wolno Wymiawiać, nowa produkcja studia From Software jest utrzymana w stylistyce ...
2017-05-29 / Gry i programy Zgadnijcie jakiej jeszcze gry nie uświadczymy na E3 / Co jest gorsze od częstochowskiego rymu w tytule (i od robaczka w jabłuszku)? Nieobecność Shenmue III na targach E3, oto co.
2017-05-29 / Gry i programy Square Enix przenosi całość produkcji remake'u FFVII do własnych studiów / Hej, nawet Cloud był outsource'owanym żołnierzem (a nawet ŻOŁNIERZEM), więc czemu nie wysłać produkcji remake'u jego gry do innych studiów? Najwyraźniej tak właśnie myślało Square Enix, ale ...
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama