Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Wycięty członek drużyny wraca do Tides of Numenera wraz z wieloma zmianami

Cardi / 2017-05-17 / Gry i programy
Nowy patch do znakomitego Torment: Tides of Numenera przywraca jednego z zapowiadanych w czasie procesu produkcji członków drużyny, który jednak ostatecznie został wycięty z ostatecznej wersji: Ooma, zwanego też Zabawką.

Oprócz tego w łatce 1.1.0 znajdzie się również Voluminous Codex, zawierający mnóstwo informacji ze świata gry, dodane również zostaną dwa poziomy rozwoju postaci (piąty i szósty), przez co nie wymaksuje się levelu w 2/3 gry ;)

Wycięty członek drużyny wraca do Tides of Numenera wraz z wieloma zmianami - Obraz 1


Poza wyżej wymienionymi zmianami, nowinki czekają także w ramach obsługi ekwipunku czy samych kryzysów, poprawiono również sporo bugów i niedoróbek. Jeśli potrzebowaliście motywacji do drugiego podejścia do nowego Tormenta, to właśnie je znaleźliśćie ;)

[źródło: InXile]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-09-25 / Inne Raport Komisji Europejskiej: nie ma dowodów, że piractwo powoduje spadek sprzedaży gier / To, co pewnie wielu z Was już podejrzewało (a i niektóre studia poszły tą drogą) teraz potwierdziło się w badaniach statystycznych: w opublikowanym przez Komisję Europejską 307-stronicowym ...
2017-09-25 / Inne Twórcy Everyone's Gone to the Rapture zamykają studio - ale tylko na jakiś czas / Chinese Room, ekipa znana z "symulatorów chodzenia", postanowiła chwilowo zgasić światło i rozpuścić zespół.
2017-09-25 / Inne Quick Save 1515 / Ave! :( I już po weekendzie. Nowy tydzień ma jednak dwa plusy: primo, to ostatnie dni września. O ile można to uznać za jakiś plus.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama