Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Microsoft odnowił prawa do marki Scalebound

Cardi / 2017-05-18 / Gry i programy
Gdy już zdążyliśmy złożyć do grobu i opłakać Scalebound, jednak jeden ruch Microsoftu sprawił, że wielu z nas złapało za łopaty - amerykańska firma odnowiła bowiem znak handlowy gry.

Jeśli chcemy brać to za dobrą monetę, to oczywiście może oznaczać, że Microsoft nie postawił ostatecznie kreski na grze i że kiedyś ją wreszcie zobaczymy, choć w znacząco odmienionej wersji. Jeśli jednak spojrzeć na to obiektywnie, to zapewne oznacza, że po prostu dział prawny firmy robi swoją robotę, nie przejmując się tym jakie plany mają należące do MS studia.

Microsoft odnowił prawa do marki Scalebound - Obraz 1


Tak czy inaczej, cztery lata produkcji Scalebound poszły do kosza - cokolwiek zostanie zrobione z marką o takiej historii, raczej nie spodziewajmy się obiektywnego przyjęcia.

[źródło: Reddit]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-07-21 / Sprzęt Nintendo pracuje nad N64 Classic Mini? / Gdy pojawiły się informacje o tym, że Nintendo opatentowało kontroler do N64, w sieci zawrzało - czyżby był to zwiastun wypuszczenia nowej wersji tej kultowej konsoli? Biorąc pod uwagę ...
2017-07-21 / Inne Raport finansowy Microsoftu wskazuje, że sytuacja firmy jest stabilna / Dobrozła wiadomość dla Microsoftu (albo zładobra): jak pokazuje raport budżetowy za rok fiskalny 2017, amerykańska firma radzi sobie całkiem nieźle, lekko poprawiając wyniki w wielu ...
2017-07-21 / Inne Quick Save 1449 / Ave! Dzisiaj szybciutki Quick Save - powód prozaiczny. Po prostu boję się, że w każdej chwili może paść źródło życia, czyli Internet. Albo prąd.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama