Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Microsoft odnowił prawa do marki Scalebound

Cardi / 2017-05-18 / Gry i programy
Gdy już zdążyliśmy złożyć do grobu i opłakać Scalebound, jednak jeden ruch Microsoftu sprawił, że wielu z nas złapało za łopaty - amerykańska firma odnowiła bowiem znak handlowy gry.

Jeśli chcemy brać to za dobrą monetę, to oczywiście może oznaczać, że Microsoft nie postawił ostatecznie kreski na grze i że kiedyś ją wreszcie zobaczymy, choć w znacząco odmienionej wersji. Jeśli jednak spojrzeć na to obiektywnie, to zapewne oznacza, że po prostu dział prawny firmy robi swoją robotę, nie przejmując się tym jakie plany mają należące do MS studia.

Microsoft odnowił prawa do marki Scalebound - Obraz 1


Tak czy inaczej, cztery lata produkcji Scalebound poszły do kosza - cokolwiek zostanie zrobione z marką o takiej historii, raczej nie spodziewajmy się obiektywnego przyjęcia.

[źródło: Reddit]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-11-18 / Gry i programy Na Steamie znienacka pojawiło się nowe rozszerzenie do Titan Quest - Ragnarok / Od pierwszego i ostatniego rozszerzenia do Titan Quest minęło dziesięć lat, więc nikt chyba nie spodziewał się tego, że nagle pojawi się kolejne - a jednak tak się stało! Według mitologii ...
2017-11-18 / Gry i programy Nowy trailer z Ni no Kuni 2 pokazuje, że rozgrywka będzie równie śliczna jak w poprzedniczce / Ni no Kuni było jednym z tych nielicznych tytułów "od lat pięciu do stu pięciu", więc wielu czeka z niecierpliwością na - przełożoną już - premierę sequela.
2017-11-18 / Inne Quick Save 1569 / Z jakiegoś powodu ubzdurało mi się, że tegoroczny Czarny Piątek był wczoraj, więc byłem pozytywnie zaskoczony brakiem zbiorowej histerii - o losie! Cała kampania superkonsumpcjonizmu dopiero ...
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama