Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Dontnod Entertainment szykuje sequela Life is Strange

Cardi / 2017-05-18 / Gry i programy
Life is Strange narobiło trochę szumu - i to nie tylko wśród fanów interaktywnych przygodówek - toteż kontynuacja była jedynie kwestią czasu. Moment zapowiedzi nadszedł dzisiaj: ekipa Dontnod Entertainment w "specjalnej wiadomości dla graczy" oficjalnie potwierdziła, że tworzy sequela tamtej niezwykłej produkcji. Posłuchajmy:Na razie jednak nie mamy co się spodziewać materiału z samej gry, także na E3 - jednak ekipa francuskiego studia obiecuje, że wcześniej niż później pokażą sceny z samej gry. Przy okazji poznaliśmy łączną sprzedaż Life is Strange - trzy miliony egzemplarzy to nie w kij dmuchał, jeśli chodzi o było nie było niszową tematykę. Miejmy nadzieję, że sequel okaże się równie magiczny, co pierwowzór.

[źródło: Dontnod Entertainment]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-07-21 / Sprzęt Nintendo pracuje nad N64 Classic Mini? / Gdy pojawiły się informacje o tym, że Nintendo opatentowało kontroler do N64, w sieci zawrzało - czyżby był to zwiastun wypuszczenia nowej wersji tej kultowej konsoli? Biorąc pod uwagę ...
2017-07-21 / Inne Raport finansowy Microsoftu wskazuje, że sytuacja firmy jest stabilna / Dobrozła wiadomość dla Microsoftu (albo zładobra): jak pokazuje raport budżetowy za rok fiskalny 2017, amerykańska firma radzi sobie całkiem nieźle, lekko poprawiając wyniki w wielu ...
2017-07-21 / Inne Quick Save 1449 / Ave! Dzisiaj szybciutki Quick Save - powód prozaiczny. Po prostu boję się, że w każdej chwili może paść źródło życia, czyli Internet. Albo prąd.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama