Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Konferencja Destiny 2: nowy filmowe zwiastuny, prezentacja gameplayu, a gra na PC tylko via Battlenet

Cardi / 2017-05-18 / Gry i programy
Dzisiaj był wielki dzień Destiny 2 - w ramach konferencji mogliśmy poznać szczegóły dotyczące rozgrywki, zobaczyć filmowy zwiastun oraz dowiedzieć się, jak produkcja Bungie będzie sobie poczynać na nowej dla (wkrótce) serii platformie, czyli PC.

Na początek może zwiastuny CGI - pierwszy jest znacznie poważniejszy od zapowiadającego, więc zamiast ton lootu spodziewajcie się ton patetyzmu:Drugi natomiast skupia się na akcji:W ramach rozgrywki możemy spodziewać się nowego systemu "guided games", który będzie kierować graczy solo w kierunku wieloosobowych bitew, powstanie także pełne wsparcie dla klanów. Szykuje się również nowy tryb pvp, jak i trzyoosobowy co-op.

Pełne wideo z konferencji możecie obejrzeć tutaj.

Jeśli chodzi o PC, to wiadomo, że rozgrywka będzie możliwa tylko za pośrednictwem Battle.netu, czy, jak chce ostatnio Blizzard, Blizzard app. Nie wiadomo póki co jednak jakimi możliwościami będzie cieszyć się wersja PC ani czym będzie się różnić edycja na PS4 Pro.

Beta została zapowiedziana na lato, natomiast premiera pozostaje bez zmian: 8 października, na PC, Xbox One i PS4.

[źródło: Push Square]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-09-26 / Inne Quick Save 1516 / Ave! Serio? Po tylu latach człowiek się dowiaduje czegoś, czego nawet nie podejrzewał! NPC-e w pierwszym Half-Life miały "zmysł" węchu! Powiedźcie mi, że to jakiś żart i ktoś po prostu grę ...
2017-09-26 / Gry i programy Nowy zwiastun Yakuza Kiwami 2 sprawia, że bardzo chcę rozumieć japoński / Niespełna miesiąc po oficjalnym potwierdzeniu przez Segę faktu powstawania Yakuza Kiwami 2, możemy pozwolić naszym zmysłom wzroku i słuchu nacieszyć się nowym zwiastunem fabularnym.
2017-09-26 / Gry i programy Bannermen chce przywrócić blask staroszkolnym RTS-om / Age of Empires, WarCraft, StarCraft i całe mnóstwo innych, klasycznych RTS-ów - kto z łezką w oku wspomina setki godzin spędzone na potyczkach ze Sztuczną Inteligencją, epickie kampanie, czy ...
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama