Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Crytek nadal żyje - prezentuje nową grę

OsaX Nymloth / 2017-05-19 / Gry i programy
Być może przed Crytekiem trochę lepsze czasy, a może najnowsza produkcja - która otrzymała nowy teaser, który spadł na nas niczym grom z jasnego nieba - jest swoistym aktem desperacji. Tego na razie nie wiemy i jedynie czas odpowie na to pytanie. Wiemy za to, że zapowiedziany trzy lata temu projekt Hunt: Horrors of the Gilded Age zmienia nazwę.Gra od dzisiaj znana jest pod prostszym tytułem Hunt: Showdown. Nie pamiętacie niczego z pierwszej zapowiedzi z 2014 roku? Nie martwcie się, ja również nie. Z tego jednak co można wygrzebać o tej produkcji to to, że ma to być gra free-to-play oferująca maksymalnie czteroosobowy tryb kooperacji.

Strzelać i polować będziemy w realiach okolic wczesnego roku 1800, a naprzeciw graczy staną hordy "proceduralnie generowanych potworów i bossów". Proceduralnie generowane poziomy to jedno, ale stwory i bossowie? To brzmi... niepokojąco. Sama gra ma zarabiać na sprzedaży dekoracji i innych ciuszków oraz boosterów doświadczenia.

Przynajmniej tak zapowiadała się przed zmianą nazwy.

Crytek nadal żyje - prezentuje nową grę - Obraz 1


Hunt: Showdown na razie nie posiada ustalonych platform, ani daty wydania, a jej proces produkcji jest dość burzliwy - przechodziła już od studia do studia i wydawało się, że kłopoty finansowe Cryteka na dobre pogrzebały tę grę.


[źródło: vg247.com]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-05-29 / Gry i programy Czyżby From Software przygotowywało azteckie Dark Souls? / Tak, dobrze przeczytaliście ten przymiotnik przed "Dark Souls" - według przecieków na Forum Którego Nazwy Nie Wolno Wymiawiać, nowa produkcja studia From Software jest utrzymana w stylistyce ...
2017-05-29 / Gry i programy Zgadnijcie jakiej jeszcze gry nie uświadczymy na E3 / Co jest gorsze od częstochowskiego rymu w tytule (i od robaczka w jabłuszku)? Nieobecność Shenmue III na targach E3, oto co.
2017-05-29 / Gry i programy Square Enix przenosi całość produkcji remake'u FFVII do własnych studiów / Hej, nawet Cloud był outsource'owanym żołnierzem (a nawet ŻOŁNIERZEM), więc czemu nie wysłać produkcji remake'u jego gry do innych studiów? Najwyraźniej tak właśnie myślało Square Enix, ale ...
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama