Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Crytek nadal żyje - prezentuje nową grę

OsaX Nymloth / 2017-05-19 / Gry i programy
Być może przed Crytekiem trochę lepsze czasy, a może najnowsza produkcja - która otrzymała nowy teaser, który spadł na nas niczym grom z jasnego nieba - jest swoistym aktem desperacji. Tego na razie nie wiemy i jedynie czas odpowie na to pytanie. Wiemy za to, że zapowiedziany trzy lata temu projekt Hunt: Horrors of the Gilded Age zmienia nazwę.Gra od dzisiaj znana jest pod prostszym tytułem Hunt: Showdown. Nie pamiętacie niczego z pierwszej zapowiedzi z 2014 roku? Nie martwcie się, ja również nie. Z tego jednak co można wygrzebać o tej produkcji to to, że ma to być gra free-to-play oferująca maksymalnie czteroosobowy tryb kooperacji.

Strzelać i polować będziemy w realiach okolic wczesnego roku 1800, a naprzeciw graczy staną hordy "proceduralnie generowanych potworów i bossów". Proceduralnie generowane poziomy to jedno, ale stwory i bossowie? To brzmi... niepokojąco. Sama gra ma zarabiać na sprzedaży dekoracji i innych ciuszków oraz boosterów doświadczenia.

Przynajmniej tak zapowiadała się przed zmianą nazwy.

Crytek nadal żyje - prezentuje nową grę - Obraz 1


Hunt: Showdown na razie nie posiada ustalonych platform, ani daty wydania, a jej proces produkcji jest dość burzliwy - przechodziła już od studia do studia i wydawało się, że kłopoty finansowe Cryteka na dobre pogrzebały tę grę.


[źródło: vg247.com]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-09-26 / Gry i programy Nowy zwiastun SW: Battlefront 2 opisuje bogactwo gry i podaje wymagania sprzętowe / Jeśli jeszcze macie jakieś wątpliwości co do zawartości Star Wars: Battlefront 2, to nie zwlekajcie dłużej, tylko odpalajcie nowy zwiastun - wyjaśnia on bowiem niemal wszystko, co znajdziecie ...
2017-09-26 / Inne Quick Save 1516 / Ave! Serio? Po tylu latach człowiek się dowiaduje czegoś, czego nawet nie podejrzewał! NPC-e w pierwszym Half-Life miały "zmysł" węchu! Powiedźcie mi, że to jakiś żart i ktoś po prostu grę ...
2017-09-26 / Gry i programy Nowy zwiastun Yakuza Kiwami 2 sprawia, że bardzo chcę rozumieć japoński / Niespełna miesiąc po oficjalnym potwierdzeniu przez Segę faktu powstawania Yakuza Kiwami 2, możemy pozwolić naszym zmysłom wzroku i słuchu nacieszyć się nowym zwiastunem fabularnym.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama