Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Nowy zwiastun przypomina o nadchodzącym Everspace

OsaX Nymloth / 2017-05-19 / Gry i programy
Kiedyś modne było tworzenie miliona shooterów traktujących w mniej lub bardziej udany sposób o tematyce II Wojny Światowej. Patrząc na zapowiedzi i premiery ostatnich kilku lat można uznać, że obecnie istnieje kilka trendów, niemal równie powszechnych: sieciowe survivale oraz kosmiczne symulatory. Everspace - jak sama nazwa sugeruje - należy do tej drugiej grupy.Nowy materiał filmowy przypomina o tym, że ta obiecująco wyglądająca produkcja studia Rockfish ma się ukazać już za.... niech tylko zerknę w kalendarz. O, za tydzień! Everspace{/pogrubiony zmierza na PC i Xbox One i przybędzie na miejsce dokładnie 26 maja. I chyba jest na co czekać, bo podczas pobytu w programie Steam Early Access gra zdobyła sobie spore uznanie i zebrała znakomite recenzje. Pełna wersja może więc kandydować do tytułu króla - przynajmniej tymczasowego - na tym coraz bardziej zatłoczonym podwórku.


[źródło: vg247.com]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-07-21 / Sprzęt Nintendo pracuje nad N64 Classic Mini? / Gdy pojawiły się informacje o tym, że Nintendo opatentowało kontroler do N64, w sieci zawrzało - czyżby był to zwiastun wypuszczenia nowej wersji tej kultowej konsoli? Biorąc pod uwagę ...
2017-07-21 / Inne Raport finansowy Microsoftu wskazuje, że sytuacja firmy jest stabilna / Dobrozła wiadomość dla Microsoftu (albo zładobra): jak pokazuje raport budżetowy za rok fiskalny 2017, amerykańska firma radzi sobie całkiem nieźle, lekko poprawiając wyniki w wielu ...
2017-07-21 / Inne Quick Save 1449 / Ave! Dzisiaj szybciutki Quick Save - powód prozaiczny. Po prostu boję się, że w każdej chwili może paść źródło życia, czyli Internet. Albo prąd.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama