Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Nowy zwiastun przypomina o nadchodzącym Everspace

OsaX Nymloth / 2017-05-19 / Gry i programy
Kiedyś modne było tworzenie miliona shooterów traktujących w mniej lub bardziej udany sposób o tematyce II Wojny Światowej. Patrząc na zapowiedzi i premiery ostatnich kilku lat można uznać, że obecnie istnieje kilka trendów, niemal równie powszechnych: sieciowe survivale oraz kosmiczne symulatory. Everspace - jak sama nazwa sugeruje - należy do tej drugiej grupy.Nowy materiał filmowy przypomina o tym, że ta obiecująco wyglądająca produkcja studia Rockfish ma się ukazać już za.... niech tylko zerknę w kalendarz. O, za tydzień! Everspace{/pogrubiony zmierza na PC i Xbox One i przybędzie na miejsce dokładnie 26 maja. I chyba jest na co czekać, bo podczas pobytu w programie Steam Early Access gra zdobyła sobie spore uznanie i zebrała znakomite recenzje. Pełna wersja może więc kandydować do tytułu króla - przynajmniej tymczasowego - na tym coraz bardziej zatłoczonym podwórku.


[źródło: vg247.com]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-05-29 / Gry i programy Czyżby From Software przygotowywało azteckie Dark Souls? / Tak, dobrze przeczytaliście ten przymiotnik przed "Dark Souls" - według przecieków na Forum Którego Nazwy Nie Wolno Wymiawiać, nowa produkcja studia From Software jest utrzymana w stylistyce ...
2017-05-29 / Gry i programy Zgadnijcie jakiej jeszcze gry nie uświadczymy na E3 / Co jest gorsze od częstochowskiego rymu w tytule (i od robaczka w jabłuszku)? Nieobecność Shenmue III na targach E3, oto co.
2017-05-29 / Gry i programy Square Enix przenosi całość produkcji remake'u FFVII do własnych studiów / Hej, nawet Cloud był outsource'owanym żołnierzem (a nawet ŻOŁNIERZEM), więc czemu nie wysłać produkcji remake'u jego gry do innych studiów? Najwyraźniej tak właśnie myślało Square Enix, ale ...
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama