Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Powstaje Pizza Connection 3!

OsaX Nymloth / 2017-05-19 / Gry i programy
Jedno z moich stosunkowo wczesnych wspomnień z okolic końca wieku, to odkrycie pewnej zapomnianej już serii gier strategicznych - a w zasadzie "tycoonowych". Na pierwszy rzut oka gracz mógł się tam zajmować prowadzeniem pizzerii w jednym z wielu miast świata, tworzyć własnoręcznie nowe przepisy na pyszną pizzę, dostosowywać lokal do gustu lokalnej populacji i w końcu stworzyć sieć restauracji oplatającą całe miasto.Pod tą warstwą seria i sosu pomidorowego znajdowało się jednak coś jeszcze: konkurencja! Z tą można było sobie poradzić na rozmaite sposoby, między innymi podsyłając do lokalu bombę albo nasyłając pomocnych mafiozów. Ach, to była fajna seria.

I niech mnie, jeśli mordka mi się nie uśmiechnęła na informację, że oto powstaje trzecia odsłona! Odpowiedzialne za nią będzie ekipa Gentlymad, a za wydanie weźmie się Asemble Entertainment. Na chwilę obecną nie posiadamy żadnego zapisu rozgrywki, ale pierwsze screeny (Steam) sugerują wierne podejście do poprzednich gier z cyklu.

Chyba już wiem, co zamówię na obiad.


[źródło: destructoid.com]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-05-29 / Gry i programy Czyżby From Software przygotowywało azteckie Dark Souls? / Tak, dobrze przeczytaliście ten przymiotnik przed "Dark Souls" - według przecieków na Forum Którego Nazwy Nie Wolno Wymiawiać, nowa produkcja studia From Software jest utrzymana w stylistyce ...
2017-05-29 / Gry i programy Zgadnijcie jakiej jeszcze gry nie uświadczymy na E3 / Co jest gorsze od częstochowskiego rymu w tytule (i od robaczka w jabłuszku)? Nieobecność Shenmue III na targach E3, oto co.
2017-05-29 / Gry i programy Square Enix przenosi całość produkcji remake'u FFVII do własnych studiów / Hej, nawet Cloud był outsource'owanym żołnierzem (a nawet ŻOŁNIERZEM), więc czemu nie wysłać produkcji remake'u jego gry do innych studiów? Najwyraźniej tak właśnie myślało Square Enix, ale ...
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama