Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Powstaje Pizza Connection 3!

OsaX Nymloth / 2017-05-19 / Gry i programy
Jedno z moich stosunkowo wczesnych wspomnień z okolic końca wieku, to odkrycie pewnej zapomnianej już serii gier strategicznych - a w zasadzie "tycoonowych". Na pierwszy rzut oka gracz mógł się tam zajmować prowadzeniem pizzerii w jednym z wielu miast świata, tworzyć własnoręcznie nowe przepisy na pyszną pizzę, dostosowywać lokal do gustu lokalnej populacji i w końcu stworzyć sieć restauracji oplatającą całe miasto.Pod tą warstwą seria i sosu pomidorowego znajdowało się jednak coś jeszcze: konkurencja! Z tą można było sobie poradzić na rozmaite sposoby, między innymi podsyłając do lokalu bombę albo nasyłając pomocnych mafiozów. Ach, to była fajna seria.

I niech mnie, jeśli mordka mi się nie uśmiechnęła na informację, że oto powstaje trzecia odsłona! Odpowiedzialne za nią będzie ekipa Gentlymad, a za wydanie weźmie się Asemble Entertainment. Na chwilę obecną nie posiadamy żadnego zapisu rozgrywki, ale pierwsze screeny (Steam) sugerują wierne podejście do poprzednich gier z cyklu.

Chyba już wiem, co zamówię na obiad.


[źródło: destructoid.com]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-07-21 / Sprzęt Nintendo pracuje nad N64 Classic Mini? / Gdy pojawiły się informacje o tym, że Nintendo opatentowało kontroler do N64, w sieci zawrzało - czyżby był to zwiastun wypuszczenia nowej wersji tej kultowej konsoli? Biorąc pod uwagę ...
2017-07-21 / Inne Raport finansowy Microsoftu wskazuje, że sytuacja firmy jest stabilna / Dobrozła wiadomość dla Microsoftu (albo zładobra): jak pokazuje raport budżetowy za rok fiskalny 2017, amerykańska firma radzi sobie całkiem nieźle, lekko poprawiając wyniki w wielu ...
2017-07-21 / Inne Quick Save 1449 / Ave! Dzisiaj szybciutki Quick Save - powód prozaiczny. Po prostu boję się, że w każdej chwili może paść źródło życia, czyli Internet. Albo prąd.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama