Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Dwa półgodzinne gameplaye z Destiny 2 wyglądają bardzo miodnie

Cardi / 2017-05-19 / Gry i programy
Dwa nowe materiały - oba niepociachane i trwające niemal po pół godziny - prezentują dwa kluczowe tryby gry Destiny 2, czyli PvP (Countdown) oraz trzyosobowego co-opa. Pierwszy z nich to zremiksowany Crucible, tyle, że teraz rozgrywany w zespołach 4v4, drugi natomiast pokazuje kooperacyjne zmagania w Inverted Spire:

Wielu komentujących zauważa, że wygląda to raczej jak Destiny 1.5, ale akurat mnie to jakoś nie przeszkadza ;) Gunplay zapowiada się całkiem solidnie (mnie skojarzył się z tym zapamiętanym z Borderlands 2, minus ciągłe postoje po loot), natomiast jeśli chodzi o 30 fps na konsolach... No cóż, na PC gra będzie mogła działać nawet w 144 kl/s, rozdzielczości 1440p i będzie obsługiwać technologię G-Sync.

Premiera ósmego września na konsolach, a jeśli chodzi o PC, to jeszcze się dowiemy. Ja czekam, kurczowo zaciskając palce na spuście.

[źródło: LevelCapGaming]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-05-29 / Gry i programy Czyżby From Software przygotowywało azteckie Dark Souls? / Tak, dobrze przeczytaliście ten przymiotnik przed "Dark Souls" - według przecieków na Forum Którego Nazwy Nie Wolno Wymiawiać, nowa produkcja studia From Software jest utrzymana w stylistyce ...
2017-05-29 / Gry i programy Zgadnijcie jakiej jeszcze gry nie uświadczymy na E3 / Co jest gorsze od częstochowskiego rymu w tytule (i od robaczka w jabłuszku)? Nieobecność Shenmue III na targach E3, oto co.
2017-05-29 / Gry i programy Square Enix przenosi całość produkcji remake'u FFVII do własnych studiów / Hej, nawet Cloud był outsource'owanym żołnierzem (a nawet ŻOŁNIERZEM), więc czemu nie wysłać produkcji remake'u jego gry do innych studiów? Najwyraźniej tak właśnie myślało Square Enix, ale ...
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama