Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Dwa półgodzinne gameplaye z Destiny 2 wyglądają bardzo miodnie

Cardi / 2017-05-19 / Gry i programy
Dwa nowe materiały - oba niepociachane i trwające niemal po pół godziny - prezentują dwa kluczowe tryby gry Destiny 2, czyli PvP (Countdown) oraz trzyosobowego co-opa. Pierwszy z nich to zremiksowany Crucible, tyle, że teraz rozgrywany w zespołach 4v4, drugi natomiast pokazuje kooperacyjne zmagania w Inverted Spire:

Wielu komentujących zauważa, że wygląda to raczej jak Destiny 1.5, ale akurat mnie to jakoś nie przeszkadza ;) Gunplay zapowiada się całkiem solidnie (mnie skojarzył się z tym zapamiętanym z Borderlands 2, minus ciągłe postoje po loot), natomiast jeśli chodzi o 30 fps na konsolach... No cóż, na PC gra będzie mogła działać nawet w 144 kl/s, rozdzielczości 1440p i będzie obsługiwać technologię G-Sync.

Premiera ósmego września na konsolach, a jeśli chodzi o PC, to jeszcze się dowiemy. Ja czekam, kurczowo zaciskając palce na spuście.

[źródło: LevelCapGaming]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-11-18 / Gry i programy Na Steamie znienacka pojawiło się nowe rozszerzenie do Titan Quest - Ragnarok / Od pierwszego i ostatniego rozszerzenia do Titan Quest minęło dziesięć lat, więc nikt chyba nie spodziewał się tego, że nagle pojawi się kolejne - a jednak tak się stało! Według mitologii ...
2017-11-18 / Gry i programy Nowy trailer z Ni no Kuni 2 pokazuje, że rozgrywka będzie równie śliczna jak w poprzedniczce / Ni no Kuni było jednym z tych nielicznych tytułów "od lat pięciu do stu pięciu", więc wielu czeka z niecierpliwością na - przełożoną już - premierę sequela.
2017-11-18 / Inne Quick Save 1569 / Z jakiegoś powodu ubzdurało mi się, że tegoroczny Czarny Piątek był wczoraj, więc byłem pozytywnie zaskoczony brakiem zbiorowej histerii - o losie! Cała kampania superkonsumpcjonizmu dopiero ...
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama