Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Nie mam pojęcia o Tekkenie, ale nowy zwiastun siódmej części i tak wywołał u mnie gęsią skórkę

Cardi / 2017-05-19 / Gry i programy
Zazwyczaj ciary po plecach chodzą mi podczas zwiastunów gier na które czekam, ale teraz trzeba oddać honor panom przygotowującym nowy trailer Tekkena 7 - co prawda z serią mam kontakt co najwyżej przelotny, o fabule nie wiem prawie nic, a i tak poniższe wideo po prostu rozwaliło mnie na kawałki. W praktyce nie ma tu nic nowego: narrator po wycięciu migdałków i więcej patosu niż zniósłby film Michaela Baya... ale w jakiś sposób to działa, dzięki znakomitej muzyce i fantastycznemu montażowi. Hell yeah:Do premiery Tekkena 7 zostały dwa tygodnie, lepiej ćwiczcie te kciuki i zacznijcie oklejać pady bandażami i taśmą klejącą.

[źródło: Bandai Namco]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-07-24 / Gry i programy Nowy teaser Crackdown 3 potwierdza udział Terry'ego Crewsa / Zgodnie z zapowiedziami Terry Crews (u nas znany chyba głównie z Expendables/Niezniszczalnych) pojawi się w ramach Crackdown 3, a to w roli komandora Jacksona.
2017-07-24 / Gry i programy Shadow of War nie rzuci mrocznego cienia na Wasze pecety / Poznaliśmy wymagania drugiej odsłony przygód Taliona w świecie Śródziemia - dobra wieść jest taka, że będzie można odpalić grę nawet nie posiadając Komputera Mocy.
2017-07-24 / Inne Quick Save 1452 / Gdyby ktoś na kanwie ostatnich wydarzeń politycznych oparł fabułę gry, to by go wyśmiano jako mitomana i odżegnywano od realizmu.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama