Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Nie mam pojęcia o Tekkenie, ale nowy zwiastun siódmej części i tak wywołał u mnie gęsią skórkę

Cardi / 2017-05-19 / Gry i programy
Zazwyczaj ciary po plecach chodzą mi podczas zwiastunów gier na które czekam, ale teraz trzeba oddać honor panom przygotowującym nowy trailer Tekkena 7 - co prawda z serią mam kontakt co najwyżej przelotny, o fabule nie wiem prawie nic, a i tak poniższe wideo po prostu rozwaliło mnie na kawałki. W praktyce nie ma tu nic nowego: narrator po wycięciu migdałków i więcej patosu niż zniósłby film Michaela Baya... ale w jakiś sposób to działa, dzięki znakomitej muzyce i fantastycznemu montażowi. Hell yeah:Do premiery Tekkena 7 zostały dwa tygodnie, lepiej ćwiczcie te kciuki i zacznijcie oklejać pady bandażami i taśmą klejącą.

[źródło: Bandai Namco]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-09-25 / Inne Raport Komisji Europejskiej: nie ma dowodów, że piractwo powoduje spadek sprzedaży gier / To, co pewnie wielu z Was już podejrzewało (a i niektóre studia poszły tą drogą) teraz potwierdziło się w badaniach statystycznych: w opublikowanym przez Komisję Europejską 307-stronicowym ...
2017-09-25 / Inne Twórcy Everyone's Gone to the Rapture zamykają studio - ale tylko na jakiś czas / Chinese Room, ekipa znana z "symulatorów chodzenia", postanowiła chwilowo zgasić światło i rozpuścić zespół.
2017-09-25 / Inne Quick Save 1515 / Ave! :( I już po weekendzie. Nowy tydzień ma jednak dwa plusy: primo, to ostatnie dni września. O ile można to uznać za jakiś plus.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama