Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Pełen humoru zwiastun Fortnite zapowiada nieodległy debiut w early access

Cardi / 2017-07-09 / Gry i programy
Co parę miesięcy przypominam sobie, że Fortnite istnieje i że chcę w niego zagrać - i wygląda na to, że wreszcie będę mieć okazję, bo ta zapowiedziana jeszcze w 2011 (sic!) roku produkcja za trzy tygodnie wejdzie w fazę wczesnego dostępu. Jeśli bawi was lekkostrawny FPS połączony ze zbieractwem oraz tower defense, to jest to produkcja dla Was (trailer jest świetny):Równie zaskakujący co fakt nieodległej premiery jest sposób monetyzacji tej produkcji Epic Games - co prawda dostęp do early access jest płatny (od 40 do 140 dolarów, w zależności od edycji) ale po formalnej premierze w 2018 roku będzie to produkcja free-to-play. Oby tylko nie oznaczało to pay-to-win... Fortnite pojawi się na PC, X1 i PS4.

[źródło: Epic Games]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-07-21 / Sprzęt Nintendo pracuje nad N64 Classic Mini? / Gdy pojawiły się informacje o tym, że Nintendo opatentowało kontroler do N64, w sieci zawrzało - czyżby był to zwiastun wypuszczenia nowej wersji tej kultowej konsoli? Biorąc pod uwagę ...
2017-07-21 / Inne Raport finansowy Microsoftu wskazuje, że sytuacja firmy jest stabilna / Dobrozła wiadomość dla Microsoftu (albo zładobra): jak pokazuje raport budżetowy za rok fiskalny 2017, amerykańska firma radzi sobie całkiem nieźle, lekko poprawiając wyniki w wielu ...
2017-07-21 / Inne Quick Save 1449 / Ave! Dzisiaj szybciutki Quick Save - powód prozaiczny. Po prostu boję się, że w każdej chwili może paść źródło życia, czyli Internet. Albo prąd.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama