Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Nowy gameplay z Crackdown 3 chyba nie powala aż tak bardzo, jak powinien

Cardi / 2017-07-12 / Gry i programy
Nadmiar hype'u to najgorsze, co może spotkać dowolne studio - po niesamowitej prezentacji Crackdown 3 z 2014 i 2015 roku, apetyty na rozwałkę są wręcz niebotyczne. Czy poniższy zwiastun z rozgrywki przekonuje, że gra będzie potrafiła im sprostać? Ja mam co do tego wątpliwości, z drugiej strony jednak nie zaliczam się do fanów serii, więc trudno mi oceniać:Największy zawód może sprawiać brak możliwego do zniszczenia otoczenia, ale to dlatego, że to nagranie z wersji single-player - w multi ma być to już możliwe (aczkolwiek dlaczego akurat tak, nie pytajcie mnie). Martwią też trochę spowolnienia framerate'u, no ale to jeszcze wersja przed optymalizacją.

Premiera na X1 i PC nastąpi siódmego listopada.

[źródło: Microsoft]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-11-18 / Inne Quick Save 1569 / Z jakiegoś powodu ubzdurało mi się, że tegoroczny Czarny Piątek był wczoraj, więc byłem pozytywnie zaskoczony brakiem zbiorowej histerii - o losie! Cała kampania superkonsumpcjonizmu dopiero ...
2017-11-18 / Gry i programy Lunapark od Creo to chyba najgorszy lunapark w historii / Grając w The Surge w okolicach premiery na pewno nie przygotowało mnie na to, że pierwszym DLC do tego całkiem przyzwoitego action RPG w stylu Dark Souls będzie...wizyta w lunaparku.
2017-11-18 / Gry i programy Sea of Thieves chce, abyśmy byli bardziej piraccy / Nowa produkcja studia Rare jest w naszej redakcji jedną z najbardziej oczekiwanych gier w pierwszej połowie 2018 roku - już nie raz snuliśmy zbiorowe marzenia o tym, jak to będziemy tworzyli ...
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama