Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Premiera Ni no Kuni II przełożona na przyszły rok

Cardi / 2017-07-13 / Gry i programy
Jesteśmy już za półmetkiem 2017, więc najwyższy czas zacząć spektakl zatytułowany "które gry zapowiadane na ten rok ukażą się w dopiero przyszłym". Nie wiem czy Ni no Kuni II jest pierwszą dużą pozycją, która zasłuży sobie na laury, ale z pewnością znajdzie się w czołówce.

Co prawda opóźnienie wyniesie zaledwie dwa miesiące, ale to wystarczy, by zapowiada na listopad premiera produkcji Level-5 znalazła się w szufladce z napisem 2018. Styczniowa data premiery (19.01) wydaje się nieco naciągana, jako że okres po świętach to zazwyczaj martwy okres - realistycznie więc oczekiwałbym raczej końca lutego. Jak będzie w rzeczywistości przekonamy się... w przyszłym roku.

Premiera Ni no Kuni II przełożona na przyszły rok - Obraz 1


Dodatkowy czas zostanie, jak zwykle, wykorzystany na dopracowanie gry w najdrobniejszych szczegółach, tak, aby fani dostali do rąk produkt, na jaki zasłużyli. Fair enough, jak to mawiają <bierze do ręki cierpliwość i ściska mocno>.

[źródło: Level-5]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-07-21 / Sprzęt Nintendo pracuje nad N64 Classic Mini? / Gdy pojawiły się informacje o tym, że Nintendo opatentowało kontroler do N64, w sieci zawrzało - czyżby był to zwiastun wypuszczenia nowej wersji tej kultowej konsoli? Biorąc pod uwagę ...
2017-07-21 / Inne Raport finansowy Microsoftu wskazuje, że sytuacja firmy jest stabilna / Dobrozła wiadomość dla Microsoftu (albo zładobra): jak pokazuje raport budżetowy za rok fiskalny 2017, amerykańska firma radzi sobie całkiem nieźle, lekko poprawiając wyniki w wielu ...
2017-07-21 / Inne Quick Save 1449 / Ave! Dzisiaj szybciutki Quick Save - powód prozaiczny. Po prostu boję się, że w każdej chwili może paść źródło życia, czyli Internet. Albo prąd.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama