Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Premiera Ni no Kuni II przełożona na przyszły rok

Cardi / 2017-07-13 / Gry i programy
Jesteśmy już za półmetkiem 2017, więc najwyższy czas zacząć spektakl zatytułowany "które gry zapowiadane na ten rok ukażą się w dopiero przyszłym". Nie wiem czy Ni no Kuni II jest pierwszą dużą pozycją, która zasłuży sobie na laury, ale z pewnością znajdzie się w czołówce.

Co prawda opóźnienie wyniesie zaledwie dwa miesiące, ale to wystarczy, by zapowiada na listopad premiera produkcji Level-5 znalazła się w szufladce z napisem 2018. Styczniowa data premiery (19.01) wydaje się nieco naciągana, jako że okres po świętach to zazwyczaj martwy okres - realistycznie więc oczekiwałbym raczej końca lutego. Jak będzie w rzeczywistości przekonamy się... w przyszłym roku.

Premiera Ni no Kuni II przełożona na przyszły rok - Obraz 1


Dodatkowy czas zostanie, jak zwykle, wykorzystany na dopracowanie gry w najdrobniejszych szczegółach, tak, aby fani dostali do rąk produkt, na jaki zasłużyli. Fair enough, jak to mawiają <bierze do ręki cierpliwość i ściska mocno>.

[źródło: Level-5]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-11-18 / Gry i programy Na Steamie znienacka pojawiło się nowe rozszerzenie do Titan Quest - Ragnarok / Od pierwszego i ostatniego rozszerzenia do Titan Quest minęło dziesięć lat, więc nikt chyba nie spodziewał się tego, że nagle pojawi się kolejne - a jednak tak się stało! Według mitologii ...
2017-11-18 / Gry i programy Nowy trailer z Ni no Kuni 2 pokazuje, że rozgrywka będzie równie śliczna jak w poprzedniczce / Ni no Kuni było jednym z tych nielicznych tytułów "od lat pięciu do stu pięciu", więc wielu czeka z niecierpliwością na - przełożoną już - premierę sequela.
2017-11-18 / Inne Quick Save 1569 / Z jakiegoś powodu ubzdurało mi się, że tegoroczny Czarny Piątek był wczoraj, więc byłem pozytywnie zaskoczony brakiem zbiorowej histerii - o losie! Cała kampania superkonsumpcjonizmu dopiero ...
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama