Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Analitycy przewidują, że Destiny 2 będzie cyfrowym hitem także na PC

Cardi / 2017-07-13 / Gry i programy
Destiny okazało się jedną z największych produkcji, którą rzekoma master race mogła polizać przez szybkę - dwójka dotrze co prawda już na PC, ale czy okaże się tam sukcesem? Wyniki analityków z rzetelnego ośrodka SuperData sugerują, że jak najbardziej.

Według wyliczeń, nowa produkcja studia Bungie sprzeda się w sumie pięciu milionów egzemplarzy na komputerach osobistych i to pomimo premiery w około dwa miesiące po konsolach ORAZ tego, że mowa jedynie o wersji cyfrowej. W przeciągu trzech miesięcy od premiery ma znaleźć nabywców trzy miliony egzemplarzy, co sprawiłoby, że byłaby to największy sukces gry AAA od czasów Overwatch, w połowie zeszłego roku.

Analitycy przewidują, że Destiny 2 będzie cyfrowym hitem także na PC - Obraz 1


Dorzuciwszy do tego wersje pudełkowe (których zapewne będzie mniej, ale zawsze), można przewidywać, że przeznaczeniem master race jest zagrać w Destiny 2... Czy faktycznie tak się stanie posiadacze komputerów osobistych przekonają się w październiku.

[źródło: SuperData]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-11-18 / Gry i programy Na Steamie znienacka pojawiło się nowe rozszerzenie do Titan Quest - Ragnarok / Od pierwszego i ostatniego rozszerzenia do Titan Quest minęło dziesięć lat, więc nikt chyba nie spodziewał się tego, że nagle pojawi się kolejne - a jednak tak się stało! Według mitologii ...
2017-11-18 / Gry i programy Nowy trailer z Ni no Kuni 2 pokazuje, że rozgrywka będzie równie śliczna jak w poprzedniczce / Ni no Kuni było jednym z tych nielicznych tytułów "od lat pięciu do stu pięciu", więc wielu czeka z niecierpliwością na - przełożoną już - premierę sequela.
2017-11-18 / Inne Quick Save 1569 / Z jakiegoś powodu ubzdurało mi się, że tegoroczny Czarny Piątek był wczoraj, więc byłem pozytywnie zaskoczony brakiem zbiorowej histerii - o losie! Cała kampania superkonsumpcjonizmu dopiero ...
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama