Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Nadchodzący The International będzie rekordowy

OsaX Nymloth / 2017-07-14 / Gry i programy
Chyba wszyscy w końcu się przyzwyczaili, że co roku z okazji The International - finałów rozgrywek w Dota 2 - bity jest jakiś rekord. Zazwyczaj jest nim łączna pula nagród, która z roku na rok przyprawia o zawroty głowy i nijak nie chce przestać rosnąć. Wiemy już, że tegoroczna edycja imprezy będzie posiadała największą "kasę" do wygrania w historii esportu.

Nadchodzący The International będzie rekordowy - Obraz 1


Do tej pory rekordzistą był ubiegłoroczny The International, który - głównie za sprawą fanów masowo kupujących wirtualne przedmioty w grze - mógł poszczycić się pulą nagród w wysokości 20.770,460 dolarów. Tak, milionów. Nawet biorąc pod uwagę konieczność podziału na cały zespół, to i tak za wygranie turnieju nagradzano milionem dolców.

Tegoroczna edycja będzie posiadała jeszcze większą pulę - w momencie pisania tego tekstu, wynosi ona 20.856,784 miliony dolarów, co zresztą możecie sprawdzić na stosownej stronie. A do końca akcji crowdfundigu nagród pozostało jeszcze trochę czasu, więc z pewnością kwota ta jeszcze urośnie.


[źródło: Dota 2]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-09-26 / Inne Quick Save 1516 / Ave! Serio? Po tylu latach człowiek się dowiaduje czegoś, czego nawet nie podejrzewał! NPC-e w pierwszym Half-Life miały "zmysł" węchu! Powiedźcie mi, że to jakiś żart i ktoś po prostu grę ...
2017-09-26 / Gry i programy Nowy zwiastun Yakuza Kiwami 2 sprawia, że bardzo chcę rozumieć japoński / Niespełna miesiąc po oficjalnym potwierdzeniu przez Segę faktu powstawania Yakuza Kiwami 2, możemy pozwolić naszym zmysłom wzroku i słuchu nacieszyć się nowym zwiastunem fabularnym.
2017-09-26 / Gry i programy Bannermen chce przywrócić blask staroszkolnym RTS-om / Age of Empires, WarCraft, StarCraft i całe mnóstwo innych, klasycznych RTS-ów - kto z łezką w oku wspomina setki godzin spędzone na potyczkach ze Sztuczną Inteligencją, epickie kampanie, czy ...
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama