Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

10 pierwszych godzin Mass Effect: Andromeda za darmo

Cardi / 2017-07-14 / Gry i programy
Teraz każdy może bez płacenia przekonać się, co przeskrobała ekipa B studia BioWare! Ok, żartuję, ale sam fakt udostępnienia 10-godzinnego dema Mass Effect: Andromeda jest znaczący.

Dotychczas ta przyjemność była zarezerwowana tylko dla posiadaczy subskrypcji EA Access, ale teraz każdy (platformy PC, PS4 i X1) może pobrać grę i spędzić 10 godzin według własnego uznania - w trybie single lub multiplayer. Co ważne, wersja gry to 1.09, a wydane od czasu premiery łatki podobno uczyniły ją jeśli nawet nie poprawną, to już z pewnością grywalną.

10 pierwszych godzin Mass Effect: Andromeda za darmo - Obraz 1


Trial można pobrać stąd, ale jeśli przekona on Was do zainwestowania w pełną wersję gry, to lepiej się nią nacieszcie - według pogłosek planowane DLC zostało skasowane. Może to i lepiej, ciszej nad tą trumną.

[źródło: BioWare]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-07-21 / Sprzęt Nintendo pracuje nad N64 Classic Mini? / Gdy pojawiły się informacje o tym, że Nintendo opatentowało kontroler do N64, w sieci zawrzało - czyżby był to zwiastun wypuszczenia nowej wersji tej kultowej konsoli? Biorąc pod uwagę ...
2017-07-21 / Inne Raport finansowy Microsoftu wskazuje, że sytuacja firmy jest stabilna / Dobrozła wiadomość dla Microsoftu (albo zładobra): jak pokazuje raport budżetowy za rok fiskalny 2017, amerykańska firma radzi sobie całkiem nieźle, lekko poprawiając wyniki w wielu ...
2017-07-21 / Inne Quick Save 1449 / Ave! Dzisiaj szybciutki Quick Save - powód prozaiczny. Po prostu boję się, że w każdej chwili może paść źródło życia, czyli Internet. Albo prąd.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama