Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Koreański horror The Coma zawita na PC i konsolach jeszcze tego lata

OsaX Nymloth / 2017-07-15 / Gry i programy
Nie oglądam filmów, ale kojarzę, że wśród horrorów wyjątkowo cenione jest japońskie podejście do gatunku. Nie wiem nic o tym, jak w porównaniu wypadają horrory z Korei Południowej, ale sądząc po zwiastunie widocznym poniżej, mogą mieć ze swoimi sąsiadami całkiem sporo wspólnego. The Coma: Recut pojawi się w sprzedaży już za miesiąc.Pomimo tego, że początkowo zwiastun gry sugeruje, że mamy do czynienia z visual novelką, wrażenie to szybko pryska kiedy gra zamienia się w dwuwymiarowy horror, w którym nie brak niepokojących obrazów i wisielców tylko czekających, aż gracz akurat skieruje na nie swoją latarkę. The Coma: Recut to de facto remaster gry The Coma: Cutting Class, o której nigdy nie słyszałem: ma posiadać odpowiednio ulepszone sterowanie i grafikę oraz być dostępna w kilku językach w tym koreańskim, japońskim i angielskim.

Premiera na PC, Playstation 4 i Xbox One już w sierpniu. W tym okresie, tego typu gra może być całkiem miłym zaskoczeniem.


[źródło: playstationlifestyle.net]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-07-21 / Sprzęt Nintendo pracuje nad N64 Classic Mini? / Gdy pojawiły się informacje o tym, że Nintendo opatentowało kontroler do N64, w sieci zawrzało - czyżby był to zwiastun wypuszczenia nowej wersji tej kultowej konsoli? Biorąc pod uwagę ...
2017-07-21 / Inne Raport finansowy Microsoftu wskazuje, że sytuacja firmy jest stabilna / Dobrozła wiadomość dla Microsoftu (albo zładobra): jak pokazuje raport budżetowy za rok fiskalny 2017, amerykańska firma radzi sobie całkiem nieźle, lekko poprawiając wyniki w wielu ...
2017-07-21 / Inne Quick Save 1449 / Ave! Dzisiaj szybciutki Quick Save - powód prozaiczny. Po prostu boję się, że w każdej chwili może paść źródło życia, czyli Internet. Albo prąd.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama