Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Logitech kupuje Astro Gaming

OsaX Nymloth / 2017-07-15 / Inne
Kolejne przejęcie pośród producentów sprzętu z esportem w tle. Tym razem firmą przejmowaną jest Astro Gaming, w Polsce raczej średnio kojarzone - niemniej firma ta może pochwalić się pewną rozpoznawalnością wśród konsolowej braci, bo do do niej kierowane były produkty Astro Gaming. Przejmującym jest zaś gigant w osobie Logitecha.

Logitech kupuje Astro Gaming - Obraz 1


Suma przejęcia? "Marne" 85 milionów zielonych banknotów. Jak ogłosił Logitech, przejęcie podmiotu produkującego m. in. zestawy słuchawkowe dla konsol (acz kompatybilnych z PC) ma pomóc firmie w zwiększeniu swoich udziałów w konsolowym rynku akcesoriów dla graczy. Sama marka Astro Gaming pozostanie obecna i będzie po prostu wykorzystywana przez nowego właściciela z racji dobrego kojarzenia się wśród konsumentów.


[źródło: destructoid.com]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-07-21 / Sprzęt Nintendo pracuje nad N64 Classic Mini? / Gdy pojawiły się informacje o tym, że Nintendo opatentowało kontroler do N64, w sieci zawrzało - czyżby był to zwiastun wypuszczenia nowej wersji tej kultowej konsoli? Biorąc pod uwagę ...
2017-07-21 / Inne Raport finansowy Microsoftu wskazuje, że sytuacja firmy jest stabilna / Dobrozła wiadomość dla Microsoftu (albo zładobra): jak pokazuje raport budżetowy za rok fiskalny 2017, amerykańska firma radzi sobie całkiem nieźle, lekko poprawiając wyniki w wielu ...
2017-07-21 / Inne Quick Save 1449 / Ave! Dzisiaj szybciutki Quick Save - powód prozaiczny. Po prostu boję się, że w każdej chwili może paść źródło życia, czyli Internet. Albo prąd.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama