Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Firaxis oprowadza po misji z XCOM 2: War of the Chosen

OsaX Nymloth / 2017-07-16 / Gry i programy
Zapaleni fanatycy serii XCOM z niecierpliwością zapewne oczekują nowych wieści dotyczących dużego dodatku do dwójki, który został zapowiedziany zaledwie kilka tygodni temu. War of the Chosen obiecuje nowe wyzwania, które - zwłaszcza na wyższych stopniach trudności - mogą powstrzymać zapędy nawet weteranów gatunku. Poniższe video opisuje przebieg przykładowej misji.Zwaśnione frakcje współpracujące ze sobą tylko ze względu na większy problem? Są. Hordy "zombie", grożących zalaniem nawet najlepiej wyposażonej drużyny? A i owszem. Super mocni łowcy, The Chosen, uznający polowanie na członków XCOM-u za idealne hobby? Oj tak.

Jeśli podstawowa wersja gry już Wam nie wystarcza, to kupno XCOM 2: War of the Chosen wydaje się być pewniakiem. Premiera za nieco ponad miesiąc, 29 sierpnia na PC, Playstation 4 i Xbox One.


[źródło: vg247.com]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-11-18 / Gry i programy Na Steamie znienacka pojawiło się nowe rozszerzenie do Titan Quest - Ragnarok / Od pierwszego i ostatniego rozszerzenia do Titan Quest minęło dziesięć lat, więc nikt chyba nie spodziewał się tego, że nagle pojawi się kolejne - a jednak tak się stało! Według mitologii ...
2017-11-18 / Gry i programy Nowy trailer z Ni no Kuni 2 pokazuje, że rozgrywka będzie równie śliczna jak w poprzedniczce / Ni no Kuni było jednym z tych nielicznych tytułów "od lat pięciu do stu pięciu", więc wielu czeka z niecierpliwością na - przełożoną już - premierę sequela.
2017-11-18 / Inne Quick Save 1569 / Z jakiegoś powodu ubzdurało mi się, że tegoroczny Czarny Piątek był wczoraj, więc byłem pozytywnie zaskoczony brakiem zbiorowej histerii - o losie! Cała kampania superkonsumpcjonizmu dopiero ...
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama