Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Firaxis oprowadza po misji z XCOM 2: War of the Chosen

OsaX Nymloth / 2017-07-16 / Gry i programy
Zapaleni fanatycy serii XCOM z niecierpliwością zapewne oczekują nowych wieści dotyczących dużego dodatku do dwójki, który został zapowiedziany zaledwie kilka tygodni temu. War of the Chosen obiecuje nowe wyzwania, które - zwłaszcza na wyższych stopniach trudności - mogą powstrzymać zapędy nawet weteranów gatunku. Poniższe video opisuje przebieg przykładowej misji.Zwaśnione frakcje współpracujące ze sobą tylko ze względu na większy problem? Są. Hordy "zombie", grożących zalaniem nawet najlepiej wyposażonej drużyny? A i owszem. Super mocni łowcy, The Chosen, uznający polowanie na członków XCOM-u za idealne hobby? Oj tak.

Jeśli podstawowa wersja gry już Wam nie wystarcza, to kupno XCOM 2: War of the Chosen wydaje się być pewniakiem. Premiera za nieco ponad miesiąc, 29 sierpnia na PC, Playstation 4 i Xbox One.


[źródło: vg247.com]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-07-21 / Sprzęt Nintendo pracuje nad N64 Classic Mini? / Gdy pojawiły się informacje o tym, że Nintendo opatentowało kontroler do N64, w sieci zawrzało - czyżby był to zwiastun wypuszczenia nowej wersji tej kultowej konsoli? Biorąc pod uwagę ...
2017-07-21 / Inne Raport finansowy Microsoftu wskazuje, że sytuacja firmy jest stabilna / Dobrozła wiadomość dla Microsoftu (albo zładobra): jak pokazuje raport budżetowy za rok fiskalny 2017, amerykańska firma radzi sobie całkiem nieźle, lekko poprawiając wyniki w wielu ...
2017-07-21 / Inne Quick Save 1449 / Ave! Dzisiaj szybciutki Quick Save - powód prozaiczny. Po prostu boję się, że w każdej chwili może paść źródło życia, czyli Internet. Albo prąd.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama