Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

W Citadel polatacie na miotle

OsaX Nymloth / 2017-07-16 / Gry i programy
To aż dziwne, ale pomimo setek (tysięcy!) gier osadzonych w rozmaitych uniwersach fantasy, jakoś nie kojarzę, aby którakolwiek produkcja posiadała możliwość fruwania na miotle. No dobra, pewnie w którejś "egranizacji" Harry'ego Pottera była taka opcja - ale poza tym? Na szczęście oto pojawia się tytuł, który pozwoli przywrócić dziecięce marzenia o zostaniu lokalną wiedźmą.Oby była możliwość przygarnięcia czarnego kota, inaczej 2/10.Citadel: Forged with Fire pozwoli na wspólne rozgrywanie przygód w świecie fantasy - autorzy ze studia Blue Isle traktują swoje dzieło wręcz jako sandboxa, którym można cieszyć się ze znajomymi. I kto wie, może z tego wyjść coś smakowitego.

26 lipca gra rozpocznie swoją przygodę z fazą Wczesnego Dostępu na Steamie - po pewnym czasie takowa wersja ukaże się również na konsolach Playstation 4 i Xbox One. Premiera pełnej wersji, przy dobrych wiatrach, ma się odbyć "na początku 2018 roku".


[źródło: destructoid.com]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-11-18 / Gry i programy Na Steamie znienacka pojawiło się nowe rozszerzenie do Titan Quest - Ragnarok / Od pierwszego i ostatniego rozszerzenia do Titan Quest minęło dziesięć lat, więc nikt chyba nie spodziewał się tego, że nagle pojawi się kolejne - a jednak tak się stało! Według mitologii ...
2017-11-18 / Gry i programy Nowy trailer z Ni no Kuni 2 pokazuje, że rozgrywka będzie równie śliczna jak w poprzedniczce / Ni no Kuni było jednym z tych nielicznych tytułów "od lat pięciu do stu pięciu", więc wielu czeka z niecierpliwością na - przełożoną już - premierę sequela.
2017-11-18 / Inne Quick Save 1569 / Z jakiegoś powodu ubzdurało mi się, że tegoroczny Czarny Piątek był wczoraj, więc byłem pozytywnie zaskoczony brakiem zbiorowej histerii - o losie! Cała kampania superkonsumpcjonizmu dopiero ...
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama