Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Quick Save 1444

Cardi / 2017-07-16 / Inne
Być może zauważyliście moje wczorajsze zniknięcie, ale było ono spowodowane tym, że prawdziwe życie na chwilę wyprzedziło wirtualne - miałem okazję po raz pierwszy w życiu wspinać się po skałkach. Wlazłem wszędzie gdzie miałem wleźć, nie spadłem znikąd skąd miałem nie spaść, a skałki się nie zawaliły. Od razu mówię, że prawdziwe atrakcje są nieco trudniejsze aniżeli to, co widzimy w ramach Assassin's Creed czy Dying Light...Promocje:

Steam: -75% na serię Formula 1, Thumper (-40%), Insurgency (-75%), Warhammer: The End Times - Vermintide (-67%), 8-bit Armies (-50%), American Truck Simulator (-50%)
Gamersgate: -75% na bijatyki od Bandai Namco, gry Funcomu do -66%, do -90% na gry 505 Games, -90% na gry Versus Evil, Bastion (-75%),
GoG.com: darmowy Jotun: Valhalla Edition, promocja do -80% na serie SWAT, Caesar, Interstate, Krondor, Gabriel Knight, Dark Reign, King's/Space Quest, Phantasmagoria, Zork
cdp.pl: planszówki do -50%
muve.pl: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 (-75%),
Origin: -50% na gry z serii Sims i Mass: Effect Andromeda, darmowy MoH: Pacific Assault
Humble Store: Humble Capcom Rising Bundle

Quick Save 1444 - Obraz 1

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-07-21 / Sprzęt Nintendo pracuje nad N64 Classic Mini? / Gdy pojawiły się informacje o tym, że Nintendo opatentowało kontroler do N64, w sieci zawrzało - czyżby był to zwiastun wypuszczenia nowej wersji tej kultowej konsoli? Biorąc pod uwagę ...
2017-07-21 / Inne Raport finansowy Microsoftu wskazuje, że sytuacja firmy jest stabilna / Dobrozła wiadomość dla Microsoftu (albo zładobra): jak pokazuje raport budżetowy za rok fiskalny 2017, amerykańska firma radzi sobie całkiem nieźle, lekko poprawiając wyniki w wielu ...
2017-07-21 / Inne Quick Save 1449 / Ave! Dzisiaj szybciutki Quick Save - powód prozaiczny. Po prostu boję się, że w każdej chwili może paść źródło życia, czyli Internet. Albo prąd.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama