Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Kingdom Hearts 3 będzie mieć premierę w przyszłym roku, a bohaterowie Toy Story dołączą do drużyny

Cardi / 2017-07-16 / Gry i programy
Z D23 Expo w Kalifornii przybywają dobre wieści dla każdego fana Kingdom Hearts - oraz Pixara! Nie tylko poznaliśmy orientacyjną datę premiery z dawna wyczekiwanej trzeciej części cyklu (przyszły rok), ale dowiedzieliśmy się również, że wystąpią w niej także postacie znane z jednego z najlepszych animowanych cyklów w dziejach, Toy Story. Nowy trailer pokazuje, czego możemy się spodziewać:Oprócz wizyty Woody'ego czy Buzza Lightyeara można również spodziewać się możliwości kierowania drugim, oprócz Sory, bohaterem - póki co wiadomo o nim tyle, że jest to zupełnie nowa dla cyklu postać. Oby tym razem obyło się bez opóźnień, bo właściciele PS4 i X1 zjedzą Tetsuyę Nomurę w całości.

[źródło: D23 Expo]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-11-18 / Gry i programy Na Steamie znienacka pojawiło się nowe rozszerzenie do Titan Quest - Ragnarok / Od pierwszego i ostatniego rozszerzenia do Titan Quest minęło dziesięć lat, więc nikt chyba nie spodziewał się tego, że nagle pojawi się kolejne - a jednak tak się stało! Według mitologii ...
2017-11-18 / Gry i programy Nowy trailer z Ni no Kuni 2 pokazuje, że rozgrywka będzie równie śliczna jak w poprzedniczce / Ni no Kuni było jednym z tych nielicznych tytułów "od lat pięciu do stu pięciu", więc wielu czeka z niecierpliwością na - przełożoną już - premierę sequela.
2017-11-18 / Inne Quick Save 1569 / Z jakiegoś powodu ubzdurało mi się, że tegoroczny Czarny Piątek był wczoraj, więc byłem pozytywnie zaskoczony brakiem zbiorowej histerii - o losie! Cała kampania superkonsumpcjonizmu dopiero ...
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama