Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Alternatywna rozgrywka prezentuje kolejne walory Days Gone

OsaX Nymloth / 2017-07-17 / Gry i programy
Gwoli szybkiego przypomnienia, Days Gone to ta produkcja, której twórcy chcą zawojować rynek survivalowych gier z otwartym światem za pomocą zombie. Ale nie po prostu kolejnej, bezmózgiej hordy nieumarłych - nie, zombie i ogólnie przeciwnicy w tym tytule mają posiadać własne potrzeby. Podobno. Nie mam pojęcia, jakie inne potrzeby wyższe może posiadać zombiak, ale co ja tam wiem.Developerzy najwyraźniej uznali, że samo pisanie o ich grze to za mało, dlatego opublikowali nowy materiał ukazujący alternatywną rozgrywkę do tej opublikowanej kilka tygodni temu. Całość trwa nieco ponad 11 minut, więc można się uważnie przyjrzeć klimatowi Days Gone i proponowanej przez tę grę mechanice.

Nie wygląda to źle, ale czy Days Gone zawojuje tłoczny rynek? Przekonamy się dopiero za X czasu - gdzie X to niewiadoma, albowiem data premiery nie została jeszcze ustalona.


[źródło: vg247.com]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-11-18 / Gry i programy Na Steamie znienacka pojawiło się nowe rozszerzenie do Titan Quest - Ragnarok / Od pierwszego i ostatniego rozszerzenia do Titan Quest minęło dziesięć lat, więc nikt chyba nie spodziewał się tego, że nagle pojawi się kolejne - a jednak tak się stało! Według mitologii ...
2017-11-18 / Gry i programy Nowy trailer z Ni no Kuni 2 pokazuje, że rozgrywka będzie równie śliczna jak w poprzedniczce / Ni no Kuni było jednym z tych nielicznych tytułów "od lat pięciu do stu pięciu", więc wielu czeka z niecierpliwością na - przełożoną już - premierę sequela.
2017-11-18 / Inne Quick Save 1569 / Z jakiegoś powodu ubzdurało mi się, że tegoroczny Czarny Piątek był wczoraj, więc byłem pozytywnie zaskoczony brakiem zbiorowej histerii - o losie! Cała kampania superkonsumpcjonizmu dopiero ...
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama