Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Dystopijne Black The Fall przypomina mi bardziej kolorowe Limbo

OsaX Nymloth / 2017-07-17 / Gry i programy
Bez większych fanfar i drogiej kampanii marketingowej, Square Enix wypuściło na świat nową produkcję, którą być może warto się zainteresować. Jeśli pozytywnie reagujecie na takie hasła jak dystopia, komunizm (hehe), ciekawy styl wizualny, rumuńskie mechy oraz dobrze wspominacie Limbo oraz Inside, to Black the Fall może być czymś dla Was.Skojarzenia z grami Playdead jakoś same mi się nasunęły, ale podobieństwa są: w obu przypadkach mamy do czynienia z "2.5D" produkcjami, w których liczy się pozostawanie niezauważonym i manipulowanie otoczeniem w celu przejścia dalej lub pokonania wrogów. Do tego sporo interaktywności i dynamicznych scen, a to wszystko dostępne już teraz na PC, Playstation 4 oraz Xbox One. Średnia ocen na OpenCritic to przyzwoite 72/100, więc w dobie letniej posuchy Black The Fall może okazać się grą w sam raz.


[źródło: destructoid.com]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-11-18 / Gry i programy Na Steamie znienacka pojawiło się nowe rozszerzenie do Titan Quest - Ragnarok / Od pierwszego i ostatniego rozszerzenia do Titan Quest minęło dziesięć lat, więc nikt chyba nie spodziewał się tego, że nagle pojawi się kolejne - a jednak tak się stało! Według mitologii ...
2017-11-18 / Gry i programy Nowy trailer z Ni no Kuni 2 pokazuje, że rozgrywka będzie równie śliczna jak w poprzedniczce / Ni no Kuni było jednym z tych nielicznych tytułów "od lat pięciu do stu pięciu", więc wielu czeka z niecierpliwością na - przełożoną już - premierę sequela.
2017-11-18 / Inne Quick Save 1569 / Z jakiegoś powodu ubzdurało mi się, że tegoroczny Czarny Piątek był wczoraj, więc byłem pozytywnie zaskoczony brakiem zbiorowej histerii - o losie! Cała kampania superkonsumpcjonizmu dopiero ...
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama