Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Długie oczekiwanie zakończone - oto premierowy zwiastun The Long Dark

Cardi / 2017-07-29 / Gry i programy
Oczekiwanie dobiegło końca, przebywająca bardzo długo w strefie early access survivalówka The Long Dark wreszcie będzie mieć premierę (pierwszego sierpnia), natomiast już dziś możemy obejrzeć launch trailer prezentujący urywki z rozgrywki oraz wyjaśniający fabułę gry.

Po geomagnetycznym katakliźmie w wyniku którego wszystkie elektroniczne urządzenia zostają zniszczone, ludzkość spada o parę poziomów w łańcuchu pokarmowym. Teraz przyroda i zima stają się największymi przeciwnikami w walce o przeżycie:Gra pojawi się na PC, X1 i PS4 - na początek czeka nas pierwszy sezon, Wintermute, na który składają się dwa epizody, zatytułowane Do Not Go Gentle i Luminance Fugue. Gracze, którzy wolą kierować się własnymi drogami będą mieć do wyboru także tryb piaskownicy.

Akurat niedawno prosiłem o gry mające miejsce w akcji w chłodnych rejonach - cieszę się, że ekipa Hinterland Studio postanowiła wysłuchać mojego apelu ;)

[źródło: Hinterland Studio]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-12-11 / Gry i programy GTFO przypomina się na nowym zwiastunie / Od zapowiedzi GTFO (tak, nadal życzę powodzenia w google'owaniu tego tytułu ;) ) w czerwcu tego roku minęło już sporo czasu - na tyle dużo, że zdążyłem zapomnieć o tej produkcji za którą stoi ...
2017-12-10 / Gry i programy The Last of Us II ukończone w 50-60 procentach, trailer z rozgrywki na E3 2018 / Jednym z nieobecnych gali PSX była kontynuacja jednego z najlepszych tytułów na PS3, The Last of Us - nie dostaliśmy nowych materiałów, ale poznaliśmy pewne szczegóły dotyczące rozgrywki oraz ...
2017-12-10 / Gry i programy Mechwarrior 5: Mercenaries ukaże się za rok / Dawno już nie mieliśmy gry o mechach pełną gębą (stricte multiplayerowe Hawken i Mechwarrior Online liczą się jako połówki), więc miło dowiedzieć się, że dwunożne maszyny wojenne ponownie ...
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama