Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Persona 5 dostanie własne anime

Cardi / 2017-07-30 / Gry i programy
Po sukcesie kasowym piątej części Persony animowana adaptacja była niemal pewna - teraz dowiedzieliśmy się, że faktycznie powstanie i zostanie wydana w przyszłym roku.

Produkcją, do spółki z Atlusem, zajmie się studio A-1 Pictures, to samo, które realizowało Persona 4: The Golden Animation. Na razie nieznana jest liczba odcinków i czy anime zostanie zlokalizowane na inne języki, ale w języku japońskim możemy się spodziewać następującej obsady:

Protagonista (Jun Fukuyama)
Ann Takamaki ( Nana Mizuki)
Ryuuji Sakamoto (Mamoru Miyano)
Morgana (Ikue Otani)
Yusuke Kitagawa (Tomokazu Sugita)
Makoto Niijima (Rina Sato)
Futaba Sakura (Aoi Yuki)
Haru Okumura (Haruka Tomatsu)
Goro Akechi (Soichiro Hoshi)

Jest także trailer:

KLIK KLIK

Dobre anime nie jest złe, ja mam tylko nadzieję, że uda mi się zagrać w piątkę, nim anime rozleje się na internet i bezwzględnie zespoiluje mi wszystkie twisty ;)

Persona 5 dostanie własne anime - Obraz 1


[źródło: Atlus]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-08-19 / Inne Quick Save 1478 / Ave! Nie ma to jak odrobina ryzyka i emocji! Piszę do Was te słowa w środku nocy, pośrodku burzy i w zasadzie w każdej chwili COŚ się może stać.
2017-08-19 / Gry i programy Quake Champions wychodzi z bety i wchodzi w Early Access / To brzmi cokolwiek dziwnie, a będzie jeszcze dziwniej.
2017-08-19 / Gry i programy Testowa wersja Prey dostępna, postępy zachowują się w pełnej wersji / Jeśli z jakiegoś powodu nie kupiliście ostatniej gry Arkane Studios, acz interesuje Was Prey, to mamy dla Was dobrą wiadomość: w końcu dostępne jest "demo" tej chwalonej produkcji.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama