Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Dużo dobroci wylewa się z nowych zwiastunów Wolfenstein 2

OsaX Nymloth / 2017-08-02 / Gry i programy
Na początek uwaga: jeśli koniecznie chcecie uniknąć wszelakich spoilerów z nadchodzącego i nader zacnie zapowiadającego się Wolfenstein 2: The New Colossus, to lepiej nie oglądajcie najnowszych zwiastunów. Trzy świeże trailery, które właśnie trafiły do sieci zawierają bowiem sporo spoilerów, w tym całe misje z gry MachineGames.Łącznie to niemal godzinka materiałów do obejrzenia, które wyglądają bardzo obiecująco. Wszystko póki co wskazuje na to, że zakup Wolfenstein: The New Colossus jesienią jawi się niemal jako obowiązek.Nawet jeśli pozostaje w Was jakiś sceptycyzm, to niewątpliwie warto mieć tę produkcję na radarze. Poprzedniczka dostarczyła naprawdę sporo radości fanom nieco bardziej old schoolowych shooterów. Nowość obiecuje jeszcze więcej frajdy.
[źródło: vg247.com]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-10-19 / Inne Quick Save 1539 / Zazwyczaj we wstępie do QS wymieniam tytuły w które gram, ale tym razem wymienię te, w które obecnie NIE GRAM: South Park: Fractured But Whole, The Evil Within 2 ani ELEX, a wkrótce zapewne ...
2017-10-19 / Gry i programy Ogr jest wielki, ogr jest zły, ogr ma bardzo wielkie kły / Jak zauważył Cardi - i zresztą nie tylko on - Extinction wygląda jak nieślubne dziecko poczęte przez anime Attack On Titan i kultową w niektórych kręgach grę Shadow of the Colossus.
2017-10-19 / Gry i programy Chaos opanuje Vermintide 2 / Ekipa Fatshark ujawniła więcej szczegółów dotyczących sequela bardzo dobrego sieciowego co-opa, Warhammer: End Times - Vermintide.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama