Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Rozpoczyna się finałowa faza The International DOTA 2 Championship 2017

OldUpa / 2017-08-07 / Wydarzenie / DOTA 2
Już za chwilę rozpocznie się ostatnia, finałowa faza International 2017, największego turnieju DOTA2, którego pula nagród wynosi niemal 24 miliony zielonych! A dla zdobywców pierwszego miejsca do podziału przewidziano – bagatela – 10,495,756 dolarów.

W pierwszym starciu fazy finałowej zmierzą się TeamLiquid z Invictus Gaming – ten mecz rozpocznie się o godzinie 19:00 naszego czasu. Link do oficjalnego strumyka.

Kolejne starcia planowo:
Newbee vs Evil Geniuses
Team Secret vs Execration
Cloud9 vs Team Empire
OG vs Infamous
iG Vitality vs Digital Chaos
LGD.Forever Young vs TNC Pro Team
LGD Gaming vs Virtus.pro

Nie mam jeszcze swojego faworyta, ale spodziewam się solidnej dawki emocji w zasadzie do samego końca turnieju.

Rozpoczyna się finałowa faza The International DOTA 2 Championship 2017 - Obraz 1

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-08-19 / Inne Quick Save 1478 / Ave! Nie ma to jak odrobina ryzyka i emocji! Piszę do Was te słowa w środku nocy, pośrodku burzy i w zasadzie w każdej chwili COŚ się może stać.
2017-08-19 / Gry i programy Quake Champions wychodzi z bety i wchodzi w Early Access / To brzmi cokolwiek dziwnie, a będzie jeszcze dziwniej.
2017-08-19 / Gry i programy Testowa wersja Prey dostępna, postępy zachowują się w pełnej wersji / Jeśli z jakiegoś powodu nie kupiliście ostatniej gry Arkane Studios, acz interesuje Was Prey, to mamy dla Was dobrą wiadomość: w końcu dostępne jest "demo" tej chwalonej produkcji.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama