Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Rozpoczyna się finałowa faza The International DOTA 2 Championship 2017

OldUpa / 2017-08-07 / Wydarzenie / DOTA 2
Już za chwilę rozpocznie się ostatnia, finałowa faza International 2017, największego turnieju DOTA2, którego pula nagród wynosi niemal 24 miliony zielonych! A dla zdobywców pierwszego miejsca do podziału przewidziano – bagatela – 10,495,756 dolarów.

W pierwszym starciu fazy finałowej zmierzą się TeamLiquid z Invictus Gaming – ten mecz rozpocznie się o godzinie 19:00 naszego czasu. Link do oficjalnego strumyka.

Kolejne starcia planowo:
Newbee vs Evil Geniuses
Team Secret vs Execration
Cloud9 vs Team Empire
OG vs Infamous
iG Vitality vs Digital Chaos
LGD.Forever Young vs TNC Pro Team
LGD Gaming vs Virtus.pro

Nie mam jeszcze swojego faworyta, ale spodziewam się solidnej dawki emocji w zasadzie do samego końca turnieju.

Rozpoczyna się finałowa faza The International DOTA 2 Championship 2017 - Obraz 1

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-12-11 / Gry i programy GTFO przypomina się na nowym zwiastunie / Od zapowiedzi GTFO (tak, nadal życzę powodzenia w google'owaniu tego tytułu ;) ) w czerwcu tego roku minęło już sporo czasu - na tyle dużo, że zdążyłem zapomnieć o tej produkcji za którą stoi ...
2017-12-10 / Gry i programy The Last of Us II ukończone w 50-60 procentach, trailer z rozgrywki na E3 2018 / Jednym z nieobecnych gali PSX była kontynuacja jednego z najlepszych tytułów na PS3, The Last of Us - nie dostaliśmy nowych materiałów, ale poznaliśmy pewne szczegóły dotyczące rozgrywki oraz ...
2017-12-10 / Gry i programy Mechwarrior 5: Mercenaries ukaże się za rok / Dawno już nie mieliśmy gry o mechach pełną gębą (stricte multiplayerowe Hawken i Mechwarrior Online liczą się jako połówki), więc miło dowiedzieć się, że dwunożne maszyny wojenne ponownie ...
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama