Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Co powiecie na misję z nowego Assassin's Creed w 4K?

OsaX Nymloth / 2017-08-08 / Gry i programy
Co prawda nowa odsłona asasynów nie wzbudziła do tej pory szczególnych emocji w graczach - poza grupą fanatyków serii, ma się rozumieć - ale nie oznacza to, że nie warto zerknąć na nowy fragment gameplayu. Zwłaszcza, że ten jest całkiem długi i prezentuje większość jednej z pobocznych misji dostępnych w grze, w tym w rozdzielczości 4K, jeśli akurat posiadacie odpowiedni monitor.Twórcy obiecują, że w Assassin's Creed Origins znajdzie się całkiem sporo pobocznych questów trwających nawet dłużej niż ten widoczny powyżej i prowadzących pomiędzy wieloma lokacjami. Rozbudowane misje to na pewno coś, co brzmi całkiem dobrze - mechanicznie bowiem wygląda to dokładnie tak, jak należałoby się spodziewać po nowym asasynie.

Assassin's Creed Origins jest jedną z potencjalnie największych premier tego roku i ma ukazać się 27 października na PC, Playstation 4 i Xbox One.


[źródło: vg247.com]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-12-11 / Gry i programy GTFO przypomina się na nowym zwiastunie / Od zapowiedzi GTFO (tak, nadal życzę powodzenia w google'owaniu tego tytułu ;) ) w czerwcu tego roku minęło już sporo czasu - na tyle dużo, że zdążyłem zapomnieć o tej produkcji za którą stoi ...
2017-12-10 / Gry i programy The Last of Us II ukończone w 50-60 procentach, trailer z rozgrywki na E3 2018 / Jednym z nieobecnych gali PSX była kontynuacja jednego z najlepszych tytułów na PS3, The Last of Us - nie dostaliśmy nowych materiałów, ale poznaliśmy pewne szczegóły dotyczące rozgrywki oraz ...
2017-12-10 / Gry i programy Mechwarrior 5: Mercenaries ukaże się za rok / Dawno już nie mieliśmy gry o mechach pełną gębą (stricte multiplayerowe Hawken i Mechwarrior Online liczą się jako połówki), więc miło dowiedzieć się, że dwunożne maszyny wojenne ponownie ...
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama