Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Quick Save 1467

OsaX Nymloth / 2017-08-08 / Inne
Ave!
Nie wiem jak to się stało, ale dopiero wczoraj wieczorem wpadłem na trop świetnego sieciowego komiksu, którego bohaterowie są metalowi na wskroś. Imiona typu Lucyfer, czczenie rogatej kozy i ćwiczenie growlu są tam na porządku dziennym i całość jest po prostu genialna. I przy okazji wcale nieźle wygląda. Sami spójrzcie, czyż to nie urocze?

Quick Save 1467 - Obraz 1


Jeśli to jest dostępne w formie książkowej (a chyba jest), to już wiem, co muszę zamówić! Całość komiksu znajdziecie na stronie Belzebubs.

Promocje na dziś

Bundle Stars
- zestawy rozmaite, wśród których można wymienić Shadow of Mordor GOTY za 3.99€, Skyrim za 3.59€, kolekcję Quake'a za 6.25€, serię Borderlands, kompletny zestaw Painkillera, BioShocki i sporo innego dobra

GamersGate
- The Walking Dead Season 1 - 19.25 zł
- Rocksmith 2014 Remastered - 40.71 zł (bez własnej gitary nie kupujcie jednak!)
- trwa wyprzedaż gier od Kalypso Media w tym serii Tropico

GOG
- weekly sale - The Dwarves, This is the Police, seria Delta Force (kto pamięta?), Desperados, Arcania, Painkiller, Alien Nations i nie tylko
- cykl War of the Overworld - 9.79€ za podstawkę

Humble Bundle
- jeszcze trochę czasu macie na załapanie się na zestaw z Saints Row

Origin
- darmowy Medal of Honor: Pacific Assault oraz Zęby Smoka, dodatek do Battlefield 4

Steam
- Beat Cop - 7.49€
- Kingdoms of Amalur: Reckoning - 7.99€
- Sins of a Solar Empire: Rebellion - 9.99€
- sporo mniejszych promocji


Quick Save 1467 - Obraz 2

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-10-19 / Inne Quick Save 1539 / Zazwyczaj we wstępie do QS wymieniam tytuły w które gram, ale tym razem wymienię te, w które obecnie NIE GRAM: South Park: Fractured But Whole, The Evil Within 2 ani ELEX, a wkrótce zapewne ...
2017-10-19 / Gry i programy Ogr jest wielki, ogr jest zły, ogr ma bardzo wielkie kły / Jak zauważył Cardi - i zresztą nie tylko on - Extinction wygląda jak nieślubne dziecko poczęte przez anime Attack On Titan i kultową w niektórych kręgach grę Shadow of the Colossus.
2017-10-19 / Gry i programy Chaos opanuje Vermintide 2 / Ekipa Fatshark ujawniła więcej szczegółów dotyczących sequela bardzo dobrego sieciowego co-opa, Warhammer: End Times - Vermintide.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama