Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Pierwsze oceny Hellblade: Senua's Sacrifice są bardzo dobre

Cardi / 2017-08-08 / Gry i programy
Pomimo ciężkiej tematyki (cała rozgrywka fantasy action-adventure ma miejsce w zmaltretowanym umyśle głównej bohaterki), nowa niezależna produkcja studia Ninja Theory nie odstraszyła krytyków, którzy przeważnie wydają się być pozytywnie nastawieni. Oto pierwsze oceny:

Destructoid – 7
Game Informer – 8
GamesBeat – 95/100
Gamespot – 8
PCGamer – 78/100
EGM – 8.5
Push Square – 8
Trusted Reviews - 9
God is a Geek - 9
The Sixth Axis - 8
SpazioGames - 7.5
IGN - 9

Pierwsze oceny Hellblade: Senua's Sacrifice są bardzo dobre - Obraz 1


Przy średniej ocen 81%, większość chwali podjętą tematykę i powiązanie z nią rozgrywki, ale zastrzega jednak, że gra bywa frustrująca i zdecydowanie nie jest dla tych, którzy potrzebują chwili wytchnienia po ciężkim dniu.

Co ciekawe, pojawiają się sugestie, że gra ma element roguelite - jeśli Senua zginie zbyt wiele razy, plik save ulega skasowaniu. Czy to tylko trolling, poważny błąd czy raczej ficzer, dopiero się okaże...

[źródło: Metacritic]


Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-12-11 / Gry i programy GTFO przypomina się na nowym zwiastunie / Od zapowiedzi GTFO (tak, nadal życzę powodzenia w google'owaniu tego tytułu ;) ) w czerwcu tego roku minęło już sporo czasu - na tyle dużo, że zdążyłem zapomnieć o tej produkcji za którą stoi ...
2017-12-10 / Gry i programy The Last of Us II ukończone w 50-60 procentach, trailer z rozgrywki na E3 2018 / Jednym z nieobecnych gali PSX była kontynuacja jednego z najlepszych tytułów na PS3, The Last of Us - nie dostaliśmy nowych materiałów, ale poznaliśmy pewne szczegóły dotyczące rozgrywki oraz ...
2017-12-10 / Gry i programy Mechwarrior 5: Mercenaries ukaże się za rok / Dawno już nie mieliśmy gry o mechach pełną gębą (stricte multiplayerowe Hawken i Mechwarrior Online liczą się jako połówki), więc miło dowiedzieć się, że dwunożne maszyny wojenne ponownie ...
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama