Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Ubisoft otwiera nowe studio w celu prac nad adaptacją Avatara

Cardi / 2017-08-08 / Gry i programy
Avatar Jamesa Camerona już miał gierkową adaptację, ale jeśli o niej nie pamiętacie, to cieszcie się swoim szczęściem - być może drugie podejście będzie bardziej udane, a to za sprawą nowego sztokholmskiego studio założonego przez Ubisoft.

Nowe studio pod nazwą Ubisoft Stockholm [duh - CRD] będzie działało pod batutą byłego menedżera EA DICE, Patricka Bacha. Jego celem będzie współpraca ze studiem za miedzą - Ubisoft Massive, twórcami The Division - nad nowymi wysokobudżetowymi projektami, z których pierwszą będzie gierkowa adaptacja sequela superprodukcji Avatar. Na co mają dość czasu, bo film ukaże się nie przed 2020 rokiem.

Ubisoft otwiera nowe studio w celu prac nad adaptacją Avatara - Obraz 1


Studio ma osiągnąć słuszne rozmiary 100 osób w ciągu dwóch lat, więc jeśli planowaliście emigrację na północ, to lepiej zacznijcie szlifować te skille programowania.

[źródło: Ubisoft]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-08-19 / Inne Quick Save 1478 / Ave! Nie ma to jak odrobina ryzyka i emocji! Piszę do Was te słowa w środku nocy, pośrodku burzy i w zasadzie w każdej chwili COŚ się może stać.
2017-08-19 / Gry i programy Quake Champions wychodzi z bety i wchodzi w Early Access / To brzmi cokolwiek dziwnie, a będzie jeszcze dziwniej.
2017-08-19 / Gry i programy Testowa wersja Prey dostępna, postępy zachowują się w pełnej wersji / Jeśli z jakiegoś powodu nie kupiliście ostatniej gry Arkane Studios, acz interesuje Was Prey, to mamy dla Was dobrą wiadomość: w końcu dostępne jest "demo" tej chwalonej produkcji.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama