Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Valve zapowiedziało Artifact, opartą o Dotę 2 karciankę

Cardi / 2017-08-09 / Gry i programy
Zachęcone sukcesem blizzardowego Hearthstone, Valve najwyraźniej powiedziało "ja też tak potrafię!" - czego efektem jest właśnie zapowiedziana karcianka Artifact, dzieląca uniwersum z największym hitem studia, Dotą 2.

Na razie nie wiadomo czym miałaby się charakteryzować rozgrywka, ale według jednego ze streamerów, Seana “Day[9]” Plotta, będzie ona oparta o tę z Doty 2 - należy więc spodziewać się czempionów, lane pushing oraz itemów do kupienia. Jak jednak konkretnie przełoży się to na reguły, póki co nie wiadomo. Zaprezentowany teaser również nie odkrywa kart:Ta liczba lajków do dislajków... Auć. Ale w sumie można było się spodziewać więcej po studiu, które od czterech lat niczego nie wydało. Premiera w przyszłym roku.

[źródło: Valve]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-10-19 / Inne Quick Save 1539 / Zazwyczaj we wstępie do QS wymieniam tytuły w które gram, ale tym razem wymienię te, w które obecnie NIE GRAM: South Park: Fractured But Whole, The Evil Within 2 ani ELEX, a wkrótce zapewne ...
2017-10-19 / Gry i programy Ogr jest wielki, ogr jest zły, ogr ma bardzo wielkie kły / Jak zauważył Cardi - i zresztą nie tylko on - Extinction wygląda jak nieślubne dziecko poczęte przez anime Attack On Titan i kultową w niektórych kręgach grę Shadow of the Colossus.
2017-10-19 / Gry i programy Chaos opanuje Vermintide 2 / Ekipa Fatshark ujawniła więcej szczegółów dotyczących sequela bardzo dobrego sieciowego co-opa, Warhammer: End Times - Vermintide.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama