Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Quick Save 1468

Cardi / 2017-08-09 / Inne
Dziś OsaX miał katować uszy (i inne części ciała) na Brutal Assault, ale w końcu tam nie pojechał - co nie znaczy, że nie został i tak wysłany na przymusowy urlop i że nie spędzicie ze mną najbliższych dni ;) Co prawda zaraz potem sam znikam na weekend, więc równowaga w przyrodzie zostanie zachowana. Tymczasem ja sam odpaliłem sobie Mass Effect: Andromeda i muszę powiedzieć, że choć po iluśtam patchach gra wciąż wygląda jak beta, to jednak sama zawartość nie jest już tragiczna - wręcz przeciwnie, wygląda na to, że rozkręca się z czasem...Promocje:

Steam: do -75% na gry na podstawie komiksów DC, NBA2k17 (-75%), Kingdoms of Amalur: Reckoning Collection (-80%), The Hunter: Call of the Wild (-33%)
Gamersgate: do -80% na gry z katalogu 2K, do -85% na gry Kalypso Games, do -95% na gry CI Games
GoG.com: do -75% na gry THQ Nordic, War for the Overworld do -67%
muve.pl: darmowy Jak & Daxter przy zakupie DLC do Uncharted 4
Origin: Medal of Honor: Allied Assault za darmo
Humble Store: Humble Micro Jumbo Bundle, Humble GameMaker Bundle, a w sklepie -60% na No Man's Sky
+ Na PS4 i X1 można pobrać darmowego triala Ghost Recon: Wildlands - 5 godzin w pełnej grze

Quick Save 1468 - Obraz 1

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-10-19 / Inne Quick Save 1539 / Zazwyczaj we wstępie do QS wymieniam tytuły w które gram, ale tym razem wymienię te, w które obecnie NIE GRAM: South Park: Fractured But Whole, The Evil Within 2 ani ELEX, a wkrótce zapewne ...
2017-10-19 / Gry i programy Ogr jest wielki, ogr jest zły, ogr ma bardzo wielkie kły / Jak zauważył Cardi - i zresztą nie tylko on - Extinction wygląda jak nieślubne dziecko poczęte przez anime Attack On Titan i kultową w niektórych kręgach grę Shadow of the Colossus.
2017-10-19 / Gry i programy Chaos opanuje Vermintide 2 / Ekipa Fatshark ujawniła więcej szczegółów dotyczących sequela bardzo dobrego sieciowego co-opa, Warhammer: End Times - Vermintide.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama