Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Gearbox szykuje nową multiplayerową strzelankę: Project 1v1

Cardi / 2017-08-09 / Gry i programy
Po wtopie z Battleborn studio Gearbox nie ustaje w poszukiwaniach multiplayerowego Świętego Graala, ale tym razem poszukiwania poszły w innym kierunku: co powiecie na połączenie strzelanki... i karcianki, rozgrywanej w formie pojedynków jeden na jednego? To właśnie mają być kluczowe założenia nowego projektu, póki co funkcjonującego pod roboczą nazwą Project 1v1.

Rozgrywka na żywo ma mieć postać "szybkich pojedynków", natomiast metagame bazować na kolekcjonowaniu kart - na razie nie wiadomo o co może dokładnie chodzić i czy będzie to coś zupełnie nieznanego, czy tylko wariacja na temat loot boxów i loadoutów. Wiadome jest, że szykuje się drabinka rankingowa, tryb Challenge dla pojedynków między przyjaciółmi oraz Arena, gdzie będzie można rzucać wyzwania "władcy".

Gearbox szykuje nową multiplayerową strzelankę: Project 1v1 - Obraz 1


Więcej informacji otrzymamy wkrótce, bo też za zamkniętymi drzwiami będą odbywać się testy wczesnej wersji gry. Pożyjemy, zobaczymy, a tymczasem jest inna produkcja Gearboxa, na którą wszyscy czekają...

[źródło: Gearbox]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-10-19 / Inne Quick Save 1539 / Zazwyczaj we wstępie do QS wymieniam tytuły w które gram, ale tym razem wymienię te, w które obecnie NIE GRAM: South Park: Fractured But Whole, The Evil Within 2 ani ELEX, a wkrótce zapewne ...
2017-10-19 / Gry i programy Ogr jest wielki, ogr jest zły, ogr ma bardzo wielkie kły / Jak zauważył Cardi - i zresztą nie tylko on - Extinction wygląda jak nieślubne dziecko poczęte przez anime Attack On Titan i kultową w niektórych kręgach grę Shadow of the Colossus.
2017-10-19 / Gry i programy Chaos opanuje Vermintide 2 / Ekipa Fatshark ujawniła więcej szczegółów dotyczących sequela bardzo dobrego sieciowego co-opa, Warhammer: End Times - Vermintide.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama