Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Tales of the Borderlands nie sprzedało się dość dobrze by zapewnić sobie kontynuację

Cardi / 2017-08-09 / Gry i programy
Gdy Telltale Games mówiło, że "następną grę ze świata Borderlands zrobi Gearbox" można się było tylko domyślać rzeczywistych powodów - teraz jednak dowiedzieliśmy się, że chodzi o to, o co zwykle chodzi. Czyli o kasę.

Jak przyznaje Nick Herman: "Sprzedaż nie była świetna. Nie żebyśmy tracili na tym pieniądze, nie było tak źle, ale też nie było porównania względem chociażby The Walking Dead." Dodaje też, że oczekiwania były znacznie, znacznie większe, a po słabej sprzedaży pierwszych epizodów sezon dokończył jedynie niezbędny personel, w dodatku "zostając z wyboru po godzinach".

Tales of the Borderlands nie sprzedało się dość dobrze by zapewnić sobie kontynuację - Obraz 1


Trochę mi smutno, bo uważam Tales from the Borderlands za drugą najlepszą produkcję Telltale Games (za The Wolf Among Us, a pierwszy sezon TWD jest trzeci) i z chęcią zobaczyłbym kontynuację. Pozostaje trzymać kciuki, by za jakiś czas ktoś znowu chciał zostać po godzinach...

[źródło: Telltale Games]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-08-19 / Inne Quick Save 1478 / Ave! Nie ma to jak odrobina ryzyka i emocji! Piszę do Was te słowa w środku nocy, pośrodku burzy i w zasadzie w każdej chwili COŚ się może stać.
2017-08-19 / Gry i programy Quake Champions wychodzi z bety i wchodzi w Early Access / To brzmi cokolwiek dziwnie, a będzie jeszcze dziwniej.
2017-08-19 / Gry i programy Testowa wersja Prey dostępna, postępy zachowują się w pełnej wersji / Jeśli z jakiegoś powodu nie kupiliście ostatniej gry Arkane Studios, acz interesuje Was Prey, to mamy dla Was dobrą wiadomość: w końcu dostępne jest "demo" tej chwalonej produkcji.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama