Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Poznaliśmy datę premiery Dragon's Dogma: Dark Arisen na X1 i PS4

Cardi / 2017-08-10 / Gry i programy
Nareszcie wszyscy* będą mogli się cieszyć jedną z najbardziej niedocenionych action-RPG w historii, czyli Dragon's Dogma: Dark Arisen - wydawnictwo Capcom podało datę premiery wersji na Xbox One i PlayStation 4.

Nastąpi ona w dniu trzeciego października, która to data jest dość znacząca, bowiem dokładnie pięć lat wcześniej została wydana pierwotna wersja gry na PS3. Miejmy nadzieję, że od czasu 2012 roku zbiorowy gust poprawił się na tyle, by DD:DA zyskała nowe życie ;) W odbiorze na pewno pomoże fakt, że gra ma obu konsolach działać w 1080p i 30kl/s - czy pojawi się opcja upscalingu do 4K na PS4 Pro, tego jeszcze nie wiadomo.Jak pamiętamy, wersja Dragon's Dogma: Dark Arisen PC była bardzo dobra i równie dobrze się sprzedała. Trzymam kciuki za powodzenie, bo wtedy może doczekamy się kontynuacji - albo przynajmniej Dragon's Dogma Online na Zachodzie.

[źródło: Capcom]

*poza ortodoksami Nintendo, sorry.

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-10-19 / Inne Quick Save 1539 / Zazwyczaj we wstępie do QS wymieniam tytuły w które gram, ale tym razem wymienię te, w które obecnie NIE GRAM: South Park: Fractured But Whole, The Evil Within 2 ani ELEX, a wkrótce zapewne ...
2017-10-19 / Gry i programy Ogr jest wielki, ogr jest zły, ogr ma bardzo wielkie kły / Jak zauważył Cardi - i zresztą nie tylko on - Extinction wygląda jak nieślubne dziecko poczęte przez anime Attack On Titan i kultową w niektórych kręgach grę Shadow of the Colossus.
2017-10-19 / Gry i programy Chaos opanuje Vermintide 2 / Ekipa Fatshark ujawniła więcej szczegółów dotyczących sequela bardzo dobrego sieciowego co-opa, Warhammer: End Times - Vermintide.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama