Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Quick Save 1470

Cardi / 2017-08-11 / Inne
Dziś po południu uciekam na przedłużony weekend, więc zobaczymy się dopiero po restarcie ;) W planach: brak grilla, brak parawanu, brak plaży, brak chodzenia po górach, brak kupowania pamiątek, brak disco polo. Bawić się też trzeba umieć! Martwię się tylko tym, że po trzech-czterech dni bez komputera mogę zacząć wykazywać syndrom odstawienia, ale na szczęście kroplówka w postaci komórki z LTE wciąż jest na podorędziu...

Quick Save 1470 - Obraz 1


Promocje:

Steam: darmowy weekend Saints Row IV (-75%), darmowy weekend For Honor (-50)%, Batman: Arkham Knight (-60%) / Arkham City GOTY (-75%), Injustice (-75%), gry Adult Swim do -90%
Gamersgate: wyprzedaż gier z katalogu 2K (do -80%), wyprzedaż mordobić Bandai Namco (do -79%),
GoG.com: War for the Overworld (-67%)
cdp.pl: gry na 3DS do -40%,
muve.pl: gry EA do -40%, darmowy Jak & Daxter przy zakupie DLC do Uncharted 4
Origin: Medal of Honor: Allied Assault za darmo
Humble Store: Humble Micro Jumbo Bundle, Humble GameMaker Bundle

Quick Save 1470 - Obraz 2

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-08-19 / Inne Quick Save 1478 / Ave! Nie ma to jak odrobina ryzyka i emocji! Piszę do Was te słowa w środku nocy, pośrodku burzy i w zasadzie w każdej chwili COŚ się może stać.
2017-08-19 / Gry i programy Quake Champions wychodzi z bety i wchodzi w Early Access / To brzmi cokolwiek dziwnie, a będzie jeszcze dziwniej.
2017-08-19 / Gry i programy Testowa wersja Prey dostępna, postępy zachowują się w pełnej wersji / Jeśli z jakiegoś powodu nie kupiliście ostatniej gry Arkane Studios, acz interesuje Was Prey, to mamy dla Was dobrą wiadomość: w końcu dostępne jest "demo" tej chwalonej produkcji.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama