Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

No Man's Sky wreszcie dorobi się multiplayera?

Cardi / 2017-08-11 / Gry i programy
Jednym z największych zawodów w kwestii No Man's Sky - poza wszystkim innym - był brak zapowiadanego multiplayera. Być może ta sytuacja zmieni się wraz z kolejną łatką, gdyż wyciekły patch notes do wersji 1.3, zatytułowanej Atlas Rising.

Wśród nich możemy znaleźć takie punkty jak "zmodyfikowany główny wątek, portale, proceduralnie tworzone zadania, poprawki do handlu, system ekonomii oraz wspólne odkrycia".

Zwłaszcza ten ostatni podpunkt jest ciekawy, gdyż sugeruje, że może pojawić się coś na kształt trybu dla wielu graczy. Pozostaje jednak czekać na oficjalne wieści, gdyż patch notes zostały usunięte tak szybko, jak się pojawiły... ale oczywiście nie zanim ktoś zdążył zrobić screena:

[EDIT: powyższe informacje się potwierdziły, dostaliśmy też nowy trailer. W sprawie multiplayera - póki co możliwości interakcji między graczami są "bardzo ograniczone" i sprowadzają się do opcji nawiązania połączenia głosowego z pobliskimi odkrywcami.[źródło: NeoGAF]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-12-11 / Gry i programy GTFO przypomina się na nowym zwiastunie / Od zapowiedzi GTFO (tak, nadal życzę powodzenia w google'owaniu tego tytułu ;) ) w czerwcu tego roku minęło już sporo czasu - na tyle dużo, że zdążyłem zapomnieć o tej produkcji za którą stoi ...
2017-12-10 / Gry i programy The Last of Us II ukończone w 50-60 procentach, trailer z rozgrywki na E3 2018 / Jednym z nieobecnych gali PSX była kontynuacja jednego z najlepszych tytułów na PS3, The Last of Us - nie dostaliśmy nowych materiałów, ale poznaliśmy pewne szczegóły dotyczące rozgrywki oraz ...
2017-12-10 / Gry i programy Mechwarrior 5: Mercenaries ukaże się za rok / Dawno już nie mieliśmy gry o mechach pełną gębą (stricte multiplayerowe Hawken i Mechwarrior Online liczą się jako połówki), więc miło dowiedzieć się, że dwunożne maszyny wojenne ponownie ...
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama