Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Premierowy zwiastun LawBreakers pyta o skilla

OsaX Nymloth / 2017-08-12 / Gry i programy
Jeśli przegapiliście ten moment, to... nie jesteście najwyraźniej w tym sami. Nowa gra ekipy Boss Key dowodzonej przez charyzmatycznego Cliffa Bleszinskiego została już wydana, acz bez nadmiernych fanfar i hype'u. Poniżej zwiastun zadający egzystencjalne pytanie o skilla, co wśród graczy powinno wywołać reakcję w stylu "potrzymaj mi Monstera!".Pomimo dość pozytywnych opinii wśród pierwszych recenzji (średnia ocen 79/100 wedle serwisu OpenCritic), LawBreakers nie sprzedaje się na razie tak dobrze, jak życzyliby sobie tego twórcy. Wedle SteamCharts w tego nowego sieciowego shootera w ciągu ostatniej doby grało mniej niż 2.000 graczy jednocześnie, a wedle Steamdb liczba użytkowników to niecałe 34.000.

Niemniej, być może warto spróbować, jeśli szukacie shootera dla siebie.


[źródło: destructoid.com]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-08-19 / Inne Quick Save 1478 / Ave! Nie ma to jak odrobina ryzyka i emocji! Piszę do Was te słowa w środku nocy, pośrodku burzy i w zasadzie w każdej chwili COŚ się może stać.
2017-08-19 / Gry i programy Quake Champions wychodzi z bety i wchodzi w Early Access / To brzmi cokolwiek dziwnie, a będzie jeszcze dziwniej.
2017-08-19 / Gry i programy Testowa wersja Prey dostępna, postępy zachowują się w pełnej wersji / Jeśli z jakiegoś powodu nie kupiliście ostatniej gry Arkane Studios, acz interesuje Was Prey, to mamy dla Was dobrą wiadomość: w końcu dostępne jest "demo" tej chwalonej produkcji.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama