Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Fear Effect: Sedna ukaże się na początku przyszłego roku, także na Switcha

Cardi / 2017-10-08 / Gry i programy
Po około półtora roku od ukończenia kampanii crowdfundingowej, Fear Effect: Sedna wreszcie ujrzy światło dzienne - i to już na początku przyszłego roku! Przy okazji, obok wersji na komputery osobiste, Xbox One i PlayStation 4, odpowiedzialne za produkcję studio Sushee zapowiedziało także edycję na Nintendo Switch.

Jeśli nie pamiętacie, czym jest Fear Effect: Sedna, to ma być to turowa skradanka z izometrycznym rzutem kamery. Udajcie się tutaj by sobie odświeżyć pamięć.

Fear Effect: Sedna ukaże się na początku przyszłego roku, także na Switcha - Obraz 1


Inspiracje serią Shadowrun wróżą dobrze, ale czy malutka ekipa zajmująca się tym projektem wystarczy, by stworzyć coś udanego? Oby, bo to może być przyczynek do pełnoprawnej resuscytacji serii Fear Effect - chyba nikt nie miałby nic przeciwko takiemu rozwojowi sytuacji.

[źródło: Twitter]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-10-19 / Inne Quick Save 1539 / Zazwyczaj we wstępie do QS wymieniam tytuły w które gram, ale tym razem wymienię te, w które obecnie NIE GRAM: South Park: Fractured But Whole, The Evil Within 2 ani ELEX, a wkrótce zapewne ...
2017-10-19 / Gry i programy Ogr jest wielki, ogr jest zły, ogr ma bardzo wielkie kły / Jak zauważył Cardi - i zresztą nie tylko on - Extinction wygląda jak nieślubne dziecko poczęte przez anime Attack On Titan i kultową w niektórych kręgach grę Shadow of the Colossus.
2017-10-19 / Gry i programy Chaos opanuje Vermintide 2 / Ekipa Fatshark ujawniła więcej szczegółów dotyczących sequela bardzo dobrego sieciowego co-opa, Warhammer: End Times - Vermintide.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama