Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Total War: Warhammer 2 puka taranem do bram Steam Workshop

Cardi / 2017-10-09 / Gry i programy
Świetna druga część Total War: Warhammer została udostępniona graczom bez dostępu do lokalnego huba umożliwiającego modyfikacje gry, Steam Workshop - twórcy z Creative Assembly obiecywali jednak, że prędko to się zmieni i faktycznie tak się stało.

Wraz z dniem dzisiejszym TW: Warhammer II obsługuje już Steam Workshop i z miejsca jest dostępnych około 600 modyfikacji, m.in. takie zmieniające skiny jednostek, zwiększające prędkość armii we własnych prowincjach, dodających opcje dyplomatyczne lub modyfikujące ustawienia kamery bitewnej. Żaden z tych modów nie powinien spowodować crasha - skupienie się właśnie na tym aspekcie było powodem opóźnienia w dostępie do Steam Workshop.

Total War: Warhammer 2 puka taranem do bram Steam Workshop - Obraz 1


Gracze chętni do tworzenia własnych modyfikacji mogą skorzystać z Creative Assembly Kit, edytora dedykowanego do właśnie takiego działania.

Teraz pozostaje tylko czekać na zapowiadanego patcha, Mortal Empires, łączącego obydwie mapy w jedną <zaciera ręce>.

[źródło: Creative Assembly[

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-12-11 / Gry i programy GTFO przypomina się na nowym zwiastunie / Od zapowiedzi GTFO (tak, nadal życzę powodzenia w google'owaniu tego tytułu ;) ) w czerwcu tego roku minęło już sporo czasu - na tyle dużo, że zdążyłem zapomnieć o tej produkcji za którą stoi ...
2017-12-10 / Gry i programy The Last of Us II ukończone w 50-60 procentach, trailer z rozgrywki na E3 2018 / Jednym z nieobecnych gali PSX była kontynuacja jednego z najlepszych tytułów na PS3, The Last of Us - nie dostaliśmy nowych materiałów, ale poznaliśmy pewne szczegóły dotyczące rozgrywki oraz ...
2017-12-10 / Gry i programy Mechwarrior 5: Mercenaries ukaże się za rok / Dawno już nie mieliśmy gry o mechach pełną gębą (stricte multiplayerowe Hawken i Mechwarrior Online liczą się jako połówki), więc miło dowiedzieć się, że dwunożne maszyny wojenne ponownie ...
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama