Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Total War: Warhammer 2 puka taranem do bram Steam Workshop

Cardi / 2017-10-09 / Gry i programy
Świetna druga część Total War: Warhammer została udostępniona graczom bez dostępu do lokalnego huba umożliwiającego modyfikacje gry, Steam Workshop - twórcy z Creative Assembly obiecywali jednak, że prędko to się zmieni i faktycznie tak się stało.

Wraz z dniem dzisiejszym TW: Warhammer II obsługuje już Steam Workshop i z miejsca jest dostępnych około 600 modyfikacji, m.in. takie zmieniające skiny jednostek, zwiększające prędkość armii we własnych prowincjach, dodających opcje dyplomatyczne lub modyfikujące ustawienia kamery bitewnej. Żaden z tych modów nie powinien spowodować crasha - skupienie się właśnie na tym aspekcie było powodem opóźnienia w dostępie do Steam Workshop.

Total War: Warhammer 2 puka taranem do bram Steam Workshop - Obraz 1


Gracze chętni do tworzenia własnych modyfikacji mogą skorzystać z Creative Assembly Kit, edytora dedykowanego do właśnie takiego działania.

Teraz pozostaje tylko czekać na zapowiadanego patcha, Mortal Empires, łączącego obydwie mapy w jedną <zaciera ręce>.

[źródło: Creative Assembly[

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-10-19 / Inne Quick Save 1539 / Zazwyczaj we wstępie do QS wymieniam tytuły w które gram, ale tym razem wymienię te, w które obecnie NIE GRAM: South Park: Fractured But Whole, The Evil Within 2 ani ELEX, a wkrótce zapewne ...
2017-10-19 / Gry i programy Ogr jest wielki, ogr jest zły, ogr ma bardzo wielkie kły / Jak zauważył Cardi - i zresztą nie tylko on - Extinction wygląda jak nieślubne dziecko poczęte przez anime Attack On Titan i kultową w niektórych kręgach grę Shadow of the Colossus.
2017-10-19 / Gry i programy Chaos opanuje Vermintide 2 / Ekipa Fatshark ujawniła więcej szczegółów dotyczących sequela bardzo dobrego sieciowego co-opa, Warhammer: End Times - Vermintide.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama