Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Nintendo zwiększa produkcję Switcha do dwóch milionów miesięcznie

Cardi / 2017-10-09 / Sprzęt
Wygląda na to, że po wtopie jaką było Wii U, Wielkie N znowu stanęło na nogi - japońska firma poinformowała, że aby sprostać popytowi, zwiększy produkcję najnowszej konsoli, Switch, do dwóch milionów miesięcznie.

Ten ruch ma pozwolić na osiągnięcie poziomu sprzedaży rzędu 20 milionów pod koniec roku. W samej Japonii wciąż są braki w podaży, a przecież jeszcze nie odbyły się premiery na Tajwanie (grudzień) i w Chinach (początek przyszłego roku).

Nintendo zwiększa produkcję Switcha do dwóch milionów miesięcznie - Obraz 1


Opóźnienia w produkcji mają wynikać nie z błędów na taśmie konstrukcyjnej, lecz braków podzespołów, m.in. DRAM-u. Póki co połowa konsol Nintendo produkowana jest w Foxconnie, a druga połowa przez Hosiden. Inne firmy, takie jak Pegatron i Wistron, namawiają japońskiego giganta by w przyszłości skorzystał także z ich usług.

[źródło: Digitimes]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-12-11 / Gry i programy GTFO przypomina się na nowym zwiastunie / Od zapowiedzi GTFO (tak, nadal życzę powodzenia w google'owaniu tego tytułu ;) ) w czerwcu tego roku minęło już sporo czasu - na tyle dużo, że zdążyłem zapomnieć o tej produkcji za którą stoi ...
2017-12-10 / Gry i programy The Last of Us II ukończone w 50-60 procentach, trailer z rozgrywki na E3 2018 / Jednym z nieobecnych gali PSX była kontynuacja jednego z najlepszych tytułów na PS3, The Last of Us - nie dostaliśmy nowych materiałów, ale poznaliśmy pewne szczegóły dotyczące rozgrywki oraz ...
2017-12-10 / Gry i programy Mechwarrior 5: Mercenaries ukaże się za rok / Dawno już nie mieliśmy gry o mechach pełną gębą (stricte multiplayerowe Hawken i Mechwarrior Online liczą się jako połówki), więc miło dowiedzieć się, że dwunożne maszyny wojenne ponownie ...
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama