Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Famitsu podaje pierwsze szczegóły God Eater 3

Cardi / 2017-10-10 / Gry i programy
Bandai Namco zapowiedziało niedawno trzecią część serii God Eater, ale dopiero teraz poznajemy jakie zmiany czekają nas w ramach tej produkcji - za pośrednictwem popularnego japońskiego magazynu Famitsu.

- Powróci szybkie rozprawianie się ze standardowymi przeciwnikami, znane z God Eater 1
- Twórcy mają zamiar przyjrzeć się produkcji także pod kątem oczekiwań zachodnich graczy
- Wydarzenia będą następować po tych znanych z drugiej części
- Hubem ponownie będzie HQ Fenrira, lecz nie to znane z poprzedniczki
- Podstawową wersją gry będzie ta na konsole, nie na handheldy
- Multiplayer zostanie dostosowany do "oczekiwań w naszych czasach"
- Pola walki zostaną zupełnie przerobione i będą największe w historii serii
- Teraz także potwory będą mogły pożreć postać gracza, wzmacniając się jego zdolnościami

Famitsu podaje pierwsze szczegóły God Eater 3 - Obraz 1


Na razie tytuł jest ukończony dopiero w 30%, więc trochę poczekamy na premierę - strzelam, że będzie ona mieć miejsce raczej w 2019 niż w przyszłym roku. Nie podano też platform, ale można oczekiwać, że tytuł na pewno pojawi się na PS4 i PS Vita. Biorąc pod uwagę ostatnie ruchy Bandai Namco niewykluczona jest także wersja PC, aczkolwiek posiadacze X1 mogą się czuć zaniepokojeni...

[źródło: Famitsu]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-10-19 / Inne Quick Save 1539 / Zazwyczaj we wstępie do QS wymieniam tytuły w które gram, ale tym razem wymienię te, w które obecnie NIE GRAM: South Park: Fractured But Whole, The Evil Within 2 ani ELEX, a wkrótce zapewne ...
2017-10-19 / Gry i programy Ogr jest wielki, ogr jest zły, ogr ma bardzo wielkie kły / Jak zauważył Cardi - i zresztą nie tylko on - Extinction wygląda jak nieślubne dziecko poczęte przez anime Attack On Titan i kultową w niektórych kręgach grę Shadow of the Colossus.
2017-10-19 / Gry i programy Chaos opanuje Vermintide 2 / Ekipa Fatshark ujawniła więcej szczegółów dotyczących sequela bardzo dobrego sieciowego co-opa, Warhammer: End Times - Vermintide.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama